reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Sylwia ja o tej firmie nie slyszalam

Natka i inne zainteresowane:)
Tu jest jeden sprzedawca, polecila mi go kolezanka
Przedmioty użytkownika r_p77 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ja zamawialam rozne rzeczy u niego,m. in. pieluchy, smoczki butelke, wszystko bylo ok

Przedmioty użytkownika INTERBOBO-PL - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
u tego kupywalam okrycia kapielowe, skusila mnie niska cena, bo chyba niecale 20 zl, a okrycia bardzo fajne, mile w dotyku, no i prane juz kilkakrotnie jak narazie dalej takie jak po zakupie ;)
 
reklama
Pesq nie odrazu Rzym zbudowano. Obserwuj pare dni ze zwiekszona dawka insuliny. Moze potrzebujesz jeszcze wiecej albo juz tez insuline do posilku. Nie ma co sie stresowac. Powodzenia
 
Sylwia mam nadzieje ze jestes spakowana. Ciaza donoszona wiec sie nie martw jak sie zacznie nawet jutro. Wynik hemoglobiny glikolowej moze rosnac to normalne a wynik masz super i nie ma co teraz analizowac ze w szpitalu p osterydach i tak dalej. Moglo to miec znaczenie ale prawda jest taka ze wynik i tak masz super a to jest najwazniejsze. Sprawdz sobie tylko w nocy co by rzeczywiscie nie okazalo sie ze jakies niedocukrzenie to wtedy kanapke wcinaj i spac :-)

Aga zdrowka dla Majeczki i oby jednak bez zabiegu sie obylo.

Natka ja zamawialam przez allegro a bardziej kolezanka w szpitalu jak bylam bo miala fajne bawelniane i za grosze a ja dodatkowo od tego sprzedawcy teraz kupilam dla malego pare rzeczy plus szlafrok dla siebie i jestem bardzo zadowolona.
Mam takie koszule szara i fioletowa
Koszula nocna do karmienia ciążowa M Marcinkowski (5018378120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A ja dzis juz spakowalam torbe dla malego a druga dla siebie mam juz częściowo spakowana, brakuje paru rzeczy do pakować i zakupic miedzy innymi biustonosze do karmienia i z 2 dodatkowe opakowania majtek siateczkowych. Dopakowac sztucce, kubek, talerzyk, kosmetyki, kapcie, wode w butelkach z dziubkiem kupic i miec pod reka do spakowania. Po tym prasowaniu dzisiejszym jestem padnieta, wszystko mnie boli ahh nic mam nadzieje ze jutro bede miala sile wstac.
 
Ostatnia edycja:
Moje cukry oszalały :) wczoraj ich poskromić nie mogłam i cztery pomiary powyżej normy a dzis na czczo 81 a po śniadaniu 89 .... I wszystko w diecie tak samo ;) bądź tu człowieku mądry ;)

Miłego dnia.
 
Piers z kurczaka w ziolach grilowana plus kalafior lub fasolka szparagowa plus ziemniaczki z koperkiem lub kasza.
Albo na surowke pomidory, ogorki maloslone lub kiszone do tego szczypiorek lub cebula plus jogurt naturalny. Posolic i popieprzyc do smaku :-). Mielone z szynki lub indyka z koperkiem smazone lub gotowane.
Gulasz tez polecam pychotka z wwrzywami i ja zawsze po nim cukier mialam super. Warzywa tzw leczo z makaronem pychotka.
Szpinak z lososiem lub tunczykiem z makaronem i warzywami.
 
Hej :) ja się wkrecam e to liczenie, ale jeszcze daleko mi do perfekcji. .. poza tym nie wiem co mnie wczoraj opetalo, ale zjadła precelki i cukier po nich 156 po godzinie, po dwóch 164, po trzech 124 i nie chciał opasc. Zjadłam surowke z kiszonej i dopiero wtedy był 83 :(((( no i od tygodnia naczczo cały czas w okolicach 92, nic się nie zmienia :( no i cukry tez coraz wyższe, ale jeszcze w normie, no ale zostały dwa miesiące do końca. Za to ketonow nie mam, tylko wczoraj ślad, ale byłam na badaniach i w sumie mało przez cały dzień jadłam. Trudno mi też dobija do tych 2000 kcal. Nawet do 1500 ciężko, ale to mogą być jakieś błędy w obliczeniach.
 
reklama
A ja na czczo 81 :p Po sniadaniu 107. Na obiad dzis kalafior, mielone z kaszą i jeden ziemniak. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
ehhh dziewczyny mialam dzis jechac nad morze, a moj Misiu ma drugi dzien goraczke :(
 
Do góry