reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Werci ja to znam.. ja tez pare razy zrobilam takie rzecyz, ktorymi nie chce mi sie chwalic i pozniej wywalilo cukier :no::no: tak to jest.. ciąża, zachcianki... a musimy sie trzymac no jakos. I u mnie tez coraz ciezej - z tym ze 3 miesiące jeszcze. Damy rade jakos razem!

Luca dzieki wielkie za pomysly! Robie mielone :)
 
Witam się ze szpitala. Tak jak przeczuwalam ze bez pessara ja długo nie pociagne. I tak było. Wróciłam z wizyty do domu. Poszłam zjeść kolacje i odeszły mi wody o 21. Wiec szybko do szpitala. I dzisiaj o 11.07 urodził się mój Skarb :) 3270 g i 55 cm. 3.5 godziny ale ciężko było. Mierzyli mu cukier i ma ok. Na razie prawie cały czas śpi, prawie nie je. Ale doktor powiedziała ze dzieci często po urodzeniu mają w brzuszkach wody plodowe i nie chcą jesc. Bawi się tylko.
mi kazali mierzyc tylko na czczo. I bez diety.Wiadomo tylko taka dostosowana do karmienia. Ale i tak po jedzeniu będę mierzyc.ale dzisiaj nie miałam na to siły.
Nie mogę się napatrzeć na mojego dzidziusia :))
 
Sylwia
Wow! Gratulacje! Wiedzialam, ze mozesz urodzic szybciej z tego co pisalas, ale nie spodziewalam sie, ze tak ekspresowo :) Suuuuper! Gratulacje!!!!!



A ja sie witam z Jasiem w brzuchu :) Dzis mialam polowkowe :) Jestem w szoku, bo ja taka delikatna dosc jestem i wszyscy mi mowili, ze ja to na dziewczynki. Sama tak czulam ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry