reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Miałaś robione hba1c? To jest badanie które wykrywa Ci cukrzycę lub czy w czasie cukrzycy dobrze stosujesz dietę robi się to z krwi i jest oni badaniem z 3 miesięcy do tyłu

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi nigdy nikt nie dawał takiego badania chyba dlatego ze cukry były dobre. Dzis mam to samo wiecie na jednym glukometrze na czczo 87 na drugim 115 z tej samej kropli krwi. Jeszcze nigdy sie tak nie denerwowałam i bałam. Oczywiście szybko zrobie to badanie, poszukam tez w starych wynikach czy miałam robione


Jestem w 36 tygodniu.
 
Mi nigdy nikt nie dawał takiego badania chyba dlatego ze cukry były dobre. Dzis mam to samo wiecie na jednym glukometrze na czczo 87 na drugim 115 z tej samej kropli krwi. Jeszcze nigdy sie tak nie denerwowałam i bałam. Oczywiście szybko zrobie to badanie, poszukam tez w starych wynikach czy miałam robione


Jestem w 36 tygodniu.
Ale badać się dwoma glukometrami nie ma sensu! Weź swój glukometr i idź do najbliższej poradni i to zweryfikuj!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Jutro idę i to zweryfikuję.dziękuję
Dziewczyny a macie jakąś kawę która pijecie sprawdzoną? Mleka chyba nie powinnam prawda. ?



Jestem w 36 tygodniu.
 
I jeszcze kiedy mierzyć cukier jak jem śniadanie a po śniadaniu kawkę piję sobie powolutku z pól godzinki, czy mam zrezygnować z kawy?


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Powinnaś zrezygnować z kawy bo popijanie posiłków podnosi cukier. A jeśli musisz się napić to mierzyć chyba godzinę po kawie. Spytaj diabetolog :) nie martw się tak. Naprawdę 36tc to już blisko i nawet jeśli raz dziennie będziesz miała przekroczony cukier to wydaje mi się. Ze.dziecku nic nie będzie. Ale spytaj na wizycie

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry