reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

1472031890-yf4zdj.jpeg



Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Poza tym sprawdziłam na trzecim glukometrze znajomej i się okazało, że ten mój glukometr nagle zaczął zawyżać aż o 30-40. Dziś po śniadaniu 95, 92 na innych a na moim 128. Czyli chyba mój się nagle zepsuł


Jestem w 36 tygodniu.
 
Baaasia tak są dobre ;) ja wam powiem lepszy numer stwierdzono u mnie cukrzycę na poczatku diabetolog kazała jeść normalnie jak cukry są ok i od 24 tc do teraz jem normalnie cukry ok a hba1c 4.2 dobre nie . Oby lekarz powiedział że specjalnie podnoszą próg tej glukozy

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baaasia zalecane jest picie kawy po drugim sniad z 2 łyżeczkami mleka max 2,%, ale ja pije normalnie do 1 sniad, na razie nie mam żadnych problemów, poza tym jedna pani w kolejce u diabetologa powiedziala ze KAWA OBNIZA CUKIER. Ale byc może to sprawa indywidualna. dzis zjadłam knopersa bo po sniadaniu cukier 90, a godz po knopersie 79!

a jak dziś wasze cukry i ketony na czczo Baaasia i Patrycja?
 
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj idealne cukru (tfu, tfu). Jeszcze kolacja przede mną.
Na podwieczorek zjadłam dwie kanapki z chudym twarogiem i dżemem niskosłodzonym (18 g cukru/100g) i po 1h cukier 96. [emoji3] Chleb Probody. [emoji4]

Dzisiaj kupiłam też czekoladę i ciastka bez cukru w ekosklepie. Zaplacilam 22 zl. [emoji32] Jak mi cukier podniosą, to się delikatnie mówiąc wkurzę. Zobaczymy...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witam słodkie.

Basia- a jakimi glukometrami mierzyłaś? Mi tak zawyżał pomiary glukometr Abra. Teraz mam Cera Chek i jest ok.

Edytka- moje dzieciaczki w wieku bardzo zróżnicowanym;-) ;) tj. córka 14,5 synek 8, cóka 6 i najmłodsza 4,5.

A ja zaczynam powątpiewać w tą moją cukrzycę. Tzn. raczej jest cukrzyca ale jakaś bardzo lekka bo owoców i warzyw mogę jeść do woli i cukier jest w porządku, jogurty i serki też mi nie podnoszą, mogę jeść nawet po 4 kromki grahama i cukier nie przekracza setki, obiady jednodaniowe i cukier jak marzenie, po sokach też nic się nie dzieje. Jedyne to mi podnosi cukier do poziomu maks. 140 to białe pieczywo i słodycze więc ich nie tykam. To mi wygląda bardziej na jakąś lekką nietolerancję glukozy niż na pełnowymiarową cukrzycę ale zobaczymy co powie moja internistka w piątek.
 
Do góry