reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Kurcze długo. Dostaniesz insulinę i będzie ok. Nie martw się ta insulina. Będziesz mogła sama regulować i spokojnie zjesz tak aby głodnym nie być i ketony zlikwidować. Przed insulina w ogóle odstawiłam pieczywo w posiłkach w których mi podwyższal i jadłam np. 5 plasterkow chude wędliny + jakiś twarożek ze szczypiorkiem jogo + trochę ogórka. Na obiad np połowa piersi z kuczaka+brokuły i pomidor z cebula. Po insulinę spokojnie i chrupki chleb i makaron durum i nawet jakaś nektarynka się trafi czy sok mandarynkowy. A waga i tak stoi lub spada ale głodna juz nie jestem.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcialam uniknąć insuliny ale widzeze ciezko bedzie, nektarynka czy brzoskwinia zjedzona zjogurtem nie posnosila mi cukru alr teraz sie boje probowac
 
Dzisiaj śniadanie: 2 kromki razowego chleba z biedronki z masłem i schab po królewsku z Sano. Wynik glukozy po godzinie i 15 min 87 mg/dl. Mam szansę uniknąć tej insuliny?
 
Kliska każdy ma szansę. Ale to się zmienia. Przez 8 tyg nie miałam insuliny. A teraz coś się w hormonami musiało zmienić bo mimo jedzenia tego samego insulinę musiałam wprowadzić

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz nie wiem co jesc bezprzerwy przekroczenia na czczo 94, po jajecznicy z 2 jajek pomidorkach kokt i krimce razowego z wedlina z kurczaka 123 a bylozawsze dobrze potaki sniadaniu
Spróbuj jeszcze spacerek po śniadaniu. Ja wczoraj miałam po jednym posiłku 154, w domu pomareszowałam 10 min. szybszym tempem i spadło do 118.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Eveee ja jak cos zjjem to sie ruszam bo jak siedze to wyniki wyzsze ale po sprzataniu po rwmoncie i tym ciaglym cos robieniu po jedzeniu juz jestem mega zmeczona, jak chwile usiade to nie wiem jak wstac
No chyba ze te wyniki takie przez zmeczenie, juz sama nie wiem. Jutro musze isc po recepte na paski to pokaze te wyniki i zapytam. Mam nadzieje ze wypisza bo malo mnie kusi wydawanie takiej fortuny jak kluje sie co godzine prawie
 
Eveee ja jak cos zjjem to sie ruszam bo jak siedze to wyniki wyzsze ale po sprzataniu po rwmoncie i tym ciaglym cos robieniu po jedzeniu juz jestem mega zmeczona, jak chwile usiade to nie wiem jak wstac
No chyba ze te wyniki takie przez zmeczenie, juz sama nie wiem. Jutro musze isc po recepte na paski to pokaze te wyniki i zapytam. Mam nadzieje ze wypisza bo malo mnie kusi wydawanie takiej fortuny jak kluje sie co godzine prawie
Ja poprosiłam internistę i dał mi receptę na 3 opakowania.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kliska ja w tamtym tygodniu mialam piekne cukry, nawet sobie na ciacho pozwolilam a teraz jest masakra. Wiec juz chyba wole insuline i zjesc cos wiecej zeby sie ketonow pozbyc bo to tez nie jest dobre. Powiem szczerze ze bez slodyczy bym sie obeszla byle by mozna byla jesc w miare normalnie ☺marzy mi sie taki porzadny obiadek rosolek kotlecik ziemniaczki i buraczki,..
 
Do góry