reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cześć Dziewczyny! Co myślicie o moich wynikach? Pozdrawiam
20181004_125251.jpg
 

Załączniki

  • 20181004_125251.jpg
    20181004_125251.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 654
reklama
Czesc. Dziewczyny jestem dopiero w 8tc ale mam już rozpoznana cukrzyce. Mierze cukier 4x dziennie. Na czczo i 1h po głównych posiłkach. Po posiłkach mam od 88-95 max ale nie moge poradzić sobie z cukrem na czczo. Mam codziennie między 94-100. Co robicie żeby ten cukier rano był mniejszy. Czy to kwestia zjedzenia jeszcze późno przed samym snem?
Jeżeli nie zjadasz jeszcze posiłku tak koło 22, to spróbuj rzeczywiście. Ja ostatni zjadłam po 22, kładłam się zazwyczaj o 23 i pomiar robiłam około 7.
 
Część dziewczyny jestem w 28 TC i mam cukrzycę Od czterech dni badań cukier i rano mam 93 -95 a po pierwszym śniadaniu to juz kosmos 170 ale tu badam różne chleby zaczęłam od żytniego i to on mi tak podnosi cukier natomiast później jest trochę lepiej po kolejnych posiłkach mam od 110 \120 niżej nie spada. Co zrobić żeby rano było lepiej .
 
Część dziewczyny jestem w 28 TC i mam cukrzycę Od czterech dni badań cukier i rano mam 93 -95 a po pierwszym śniadaniu to juz kosmos 170 ale tu badam różne chleby zaczęłam od żytniego i to on mi tak podnosi cukier natomiast później jest trochę lepiej po kolejnych posiłkach mam od 110 \120 niżej nie spada. Co zrobić żeby rano było lepiej .
Sproboj chleb z biedronki paczkowany kromka 7 zbóż, ziaren ja po nim mam spoko wyniki rano i nie jadam serów i owsianke na pierwsze śniadanie tylko na drugie jem chude wędliny, jajka parówki, pastę z makreli i jest wtedy ok.
 
Ja byłam u lekarza 32+4 i maluch waży 1900 wyszło, że super bo równo z terminem z miesiaczki:) Termin dopiero na 25.11 więc jeszcze trochę z wami posiedzę :)
Cukry mi się pogorszyly jak zaczęłam jeść kanapkę przed 22. A mam ok jak zjem np mały jogurt naturalny albo wafla z masłem orzechowym. Więc musicie próbować oprócz pory to co szkodzi a co nie.
 
reklama
Ja od czterech dni jestem na etapie pròb;) a jak to jest u was z posiłkami jecie z zegarkiem w ręku co 2'5h czy tak pomiędzy 2-3 godz?:confused:
Ja mam termin na 22.12
 
Do góry