reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Donata, Twoje wyniki podane są w jednostkach mmol/l i rzeczywiście wynik po 2h wskazuje na cukrzycę niestety. Mam nadzieję, że porozumiesz się w poniedziałek z diabetologiem. Pewnie co kraj to inne zalecenia i normy ale na pewno zbliżone:)
Rosół zjadam a raczej piję w kubku. Gotuję na kurczaku bez skóry i warzywach plus przyprawy.
 
Ja kupowałam pomidory w puszcze bez cukru. Trzeba uważnie czytać etykiety.
Asiu dziekuje, u mnie to ciezej z czytaniem etykiey bo niestety nie znam holenderskiego ale moze w polslim sklepie cos sie uda dorwac, a sery jakie mozemy jesc? Bo z tymi seami to tez roznie czytam tak samo sprzrczne sa info dietau OPrzyyi OciuKrziyciyo OciiaiziieeJ Kay OtO cO nalezy wgl w ciazy ubikac niby nie jesc fety a znajduje duzo przepisiw njby tylko niskotluszczowe naeet mleko do 0.5%a przepis mleko 1,5% kurde jeszczs jesten lezaca wiec zakupy robi siostra r ze glupio mi siostre meczyc czytanien alr trudni dla chrzestnicy przecierpi kiedys jej napewno wynagtodze :) ogolnie ta samo z rybami znajduje sprzeczne
 
Donata, Twoje wyniki podane są w jednostkach mmol/l i rzeczywiście wynik po 2h wskazuje na cukrzycę niestety. Mam nadzieję, że porozumiesz się w poniedziałek z diabetologiem. Pewnie co kraj to inne zalecenia i normy ale na pewno zbliżone:)
Rosół zjadam a raczej piję w kubku. Gotuję na kurczaku bez skóry i warzywach plus przyprawy.
No coz Aniu dobrze zevtakie forum istnieje na ktorym mozna sie wymirnic doswiadczeniami :) czy Ty odczuwS jakies objawy? Bo ja szczerze zadnych, ktory tydz masz w? Dziekuje za dodanie otuchy, pewnie sie jakos dogadam w poniedzialebez spokojnej glowy nie opuszce gabinetu :p
 
Ja dziś po wizycie i indukcja porodu w poniedziałek. Zaczynamy od cewnik. I właśnie ktoś z Was miał może ten cewnik?
Ja miałam nic przyjemnego do wytrzymania dasz radę miałam pierw masaż szyjki i zakładanie cewnika następnego dnia podali oxy i urodziłam śliczną zdrową niunie i tego tobie życzę powodzenia [emoji110].
 
reklama
Do góry