reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

No właśnie ja tez nie wiem czemu są w normie. Tym bardziej ze wieczorem pozwolilam sobie na chipsy które dość późno jadłam bo po 23 a rano cukier w normie. A jak trzymam się diety to są są wysokie... nie mam pojęcia czym to idzie. A też masz taki problem ze wagi nie przybywa?
No właśnie ja tez ostatnio pozwolilam sobie na niezbyt dietetyczne rzeczy wieczorami a cukier rano ładny.. nie wiem od czego to zalezy [emoji848]no ale skoro ladny to wole sie nad tym nie zastanawiac tylko cieszyc [emoji12] w koncu o to chodzi nie [emoji12]
No ja poki co od wyjsciowej wagi mam 1kg na plusie[emoji854]
 
reklama
No właśnie ja tez ostatnio pozwolilam sobie na niezbyt dietetyczne rzeczy wieczorami a cukier rano ładny.. nie wiem od czego to zalezy [emoji848]no ale skoro ladny to wole sie nad tym nie zastanawiac tylko cieszyc [emoji12] w koncu o to chodzi nie [emoji12]
No ja poki co od wyjsciowej wagi mam 1kg na plusie[emoji854]

No właśnie ja straciłam 3.5 kg w 1 trymestrze i teraz koniec 22 tygodnia mam nadal minus 1.5 kg..
 
No właśnie ja straciłam 3.5 kg w 1 trymestrze i teraz koniec 22 tygodnia mam nadal minus 1.5 kg..
A co twoj lekarz na to ?
Wydaje mi sie ze skoro z dzidzia wszystko ok to narazie nie masz co sie przejmowac [emoji854] jeszcze przyjdzie czas ze cos wiecej obie przytyjemy [emoji12] ja mam dosc spora wage wyjsciowa wiec ciesze sie ze narazie nie mam za duzo na plusie [emoji57]
 
U mnie na razie waga stoi w miejscu. Mam nadzieję że dużo nie przytyję bo w 1 było 25na + a w 2 20. Dzidziuś rośnie więc tym się nie martwię.
 
A co twoj lekarz na to ?
Wydaje mi sie ze skoro z dzidzia wszystko ok to narazie nie masz co sie przejmowac [emoji854] jeszcze przyjdzie czas ze cos wiecej obie przytyjemy [emoji12] ja mam dosc spora wage wyjsciowa wiec ciesze sie ze narazie nie mam za duzo na plusie [emoji57]

No ja też się ogólnie cieszę w czwartek mam wizytę to właśnie chce się zapytać czy to nic nie szkodzi. Synek rośnie ładnie bo ma już pół kg :)
 
No ja też się ogólnie cieszę w czwartek mam wizytę to właśnie chce się zapytać czy to nic nie szkodzi. Synek rośnie ładnie bo ma już pół kg :)
No to jak dzidzia rosnie to spokojnie [emoji854]
Moja miala ostatnio 260g i tez rosnie ok a ja poki co schudlam w nogach i tylku ale brzuszek urósł [emoji57]
U mnie na razie waga stoi w miejscu. Mam nadzieję że dużo nie przytyję bo w 1 było 25na + a w 2 20. Dzidziuś rośnie więc tym się nie martwię.
Ja w pierwszej przytylam 10kg. Teraz chcialabym podobnie albo i mniej bo i tak startuje ze sporo wieksza waga niz pierwszym razem [emoji57]
 
No to jak dzidzia rosnie to spokojnie [emoji854]
Moja miala ostatnio 260g i tez rosnie ok a ja poki co schudlam w nogach i tylku ale brzuszek urósł [emoji57]Ja w pierwszej przytylam 10kg. Teraz chcialabym podobnie albo i mniej bo i tak startuje ze sporo wieksza waga niz pierwszym razem [emoji57]

No u mnie też skądś musiało ubyć bo brzuszek rośnie
 
reklama
Do góry