reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej dziewczyny czy ktoś z was miał taki problem i jak go rozwiazal od 3 tygodni na insulinę od 4 dni 4 j to tej pory mialam cukier na czczo tylko zły powyżej 100 po kazdym posiłku cukier super 118/120 odkąd zaczelam brac 4j cukier po posiłkach 145 a jem to samo co do tej pory dodatkowo na czczo skoczył do 110 nie wiem o co chodzi
Monika jakbym siebie widziała. Przy diecie miałam trochę za wysoki cukier na czczo ale po posiłkach i to nawet po frytkach cukier super. Lekarz dał mi 5j insuliny na noc żeby rano cukier spadł i mówił że przez to w dzień ten się trochę obniża. A tu się okazało że i w dzień zaczął mi skakać cukier. Teraz mam 8j insuliny na noc i w dzień 4x2j i powiem ci że cukier wcale nie jest dobry.
Pytałam diabetologa czy wogole ta insulina na mnie działa czy nie jest wręcz przeciwnie że mi szkodzi . On stwierdził że ciąża jest coraz większa więc zapotrzebowanie organizmu jest też większe. Już nie wiem co jeść bo po 2 kromkach z szynką plus insukina potrafię mieć cukier 150
 
reklama
Witam, czy jest tu ktoś komu cukrzyca została po ciąży? Bo mi została [emoji45][emoji45]


Przykro mi :( a byłaś na diecie czy insulinie? I jeśli insulina to ile? Pierwsze dziecko i pierwsza cukrzyca? W sumie różnie to bywa niby pierwsza lekka rzadko zostaje ale może jednak..
 
Przykro mi :( a byłaś na diecie czy insulinie? I jeśli insulina to ile? Pierwsze dziecko i pierwsza cukrzyca? W sumie różnie to bywa niby pierwsza lekka rzadko zostaje ale może jednak..
Pierwsze dziecko,pierwsza cukrzyca [emoji852] w ciazy wystarczyla tylko dieta i cukry miałam super utrzymane w normie...a po porodzie jakaś masakra [emoji46] skaczą mi do 200 po śniadaniu a potem spada do 50...jakis koszmar... jestem już po obciążeniu glukoza i wyrok zapadł cukrzyca zostaje że mną...jestem załamana [emoji47]
 
Pierwsze dziecko,pierwsza cukrzyca [emoji852] w ciazy wystarczyla tylko dieta i cukry miałam super utrzymane w normie...a po porodzie jakaś masakra [emoji46] skaczą mi do 200 po śniadaniu a potem spada do 50...jakis koszmar... jestem już po obciążeniu glukoza i wyrok zapadł cukrzyca zostaje że mną...jestem załamana [emoji47]
O kurde współczuje. A ile czasu jesteś po ciąży?
 
Pierwsze dziecko,pierwsza cukrzyca [emoji852] w ciazy wystarczyla tylko dieta i cukry miałam super utrzymane w normie...a po porodzie jakaś masakra [emoji46] skaczą mi do 200 po śniadaniu a potem spada do 50...jakis koszmar... jestem już po obciążeniu glukoza i wyrok zapadł cukrzyca zostaje że mną...jestem załamana [emoji47]

To jestem w totalnym szoku tym bardziej ze bez insuliny nawet. Raczej zostaje jak naprawdę mają duże dawki
 
reklama
Do góry