reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

martag86

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
reklama

Joanna_Mary

Rozwiązania
0
Też jestem w szoku...tym bardziej że w rodzinie nikt nie choruje
Chyba 9 tygodni to i tak długo czekałam ż badaniem bo po 6 można robić powtórnie obciążenie glukoza
Może za wcześnie zrobiłaś ten test? Ja zrobiłam 12 tygodni po porodzie i wyniki miałam ok - 74/147/112.
W ciąży miałam lekką cukrzyce, tylko na diecie. Mi tak na prawdę cukrzyca przeszła od razu po porodzie. Bo już następnego dnia jak sobie mierzyłam po "niedozwolonych"posiłkach to cukier byl ok. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz zrobiła test, 3 miesiące po porodzie.

martag86

Rozwiązania
0
Może za wcześnie zrobiłaś ten test? Ja zrobiłam 12 tygodni po porodzie i wyniki miałam ok - 74/147/112.
W ciąży miałam lekką cukrzyce, tylko na diecie. Mi tak na prawdę cukrzyca przeszła od razu po porodzie. Bo już następnego dnia jak sobie mierzyłam po "niedozwolonych"posiłkach to cukier byl ok. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz zrobiła test, 3 miesiące po porodzie.
Ale mi cukier skacze tylko po śniadaniu, jadam nadal takie same posiłki co w ciąży, jedynie próbowałam inne pieczywo, ale tylko z małą ilością mąki pszennej...
np.po schabowym na ob obiad cukier super 101...
Narazie konsultowalam tylko z moja gin i kazała do diabetologa się udać, muszę poszukać dobrego i jakoś to ogarnąć...
W głębi duszy nadal się ludze że to jeszcze nie ostateczna diagnoza ale rozum podpowiada że niestety tak mi zostanie

Wogole był tu ktoś na forum komu została cukrzyca?

Fasolka123

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A ja pomimo zwiększania insuliny mam skoki na czczo, rano po zwiększeniu jest ok, następnego znów 96

Fasolka123

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Już 22 j, ciekawe kiedy się unormuje. Najgorsze że problem tylko na czczo, po posilkach nie mam przekroczeń. Wkurza mnie to że dietę trzymam, cukry ok a rano wkurzona bo za wysoko...

Ewna4

Rozwiązania
0
Fasolka to już masz sporą dawke:tak:. Mi lekarz mówił że dzięki tej nocnej insulinie to w dzień też cukier maleje. A w którym TC jesteś?

reklama

Ewna4

Rozwiązania
0
U mnie znów mówiła, że ta nocna nie ma wpływu na cukier w ciągu dnia :p
I bym się bardziej tej wersji trzymała:yes:
Jesteśmy bardzo podobnie ja 23+4. Najgorsze że jest jeszcze trochę do końca i trzeba się męczyć. Dziś zapomniałam zmierzyć cukier po zupie:hmm:

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku