reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ewna4

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Uuu naiwnie myślałam ze do insuliny to nie tak szybko, lekarka kazala mi przynieść jadłospis z trzech ostatnich dni i będzie sprawdzac czy to wina moich posiłków czy organizm tak reaguje, ale w sumie to pewnie u każdego normą jest ze potrzebny jadłospis. Mam jeszcze kilka dni moze zdazy się cud i pojawi sie z rana magiczna "8" z przodu
Ja to nie pamiętam kiedy 9 miałam z przodu.
Mnie dietetyczka dała tylko wytyczne jakie produkty można, ale i tak różnie z tym bywa. No no po 2 kromkach z szynką mam cukier 160, a po kotlecie z frytkami z surówką 110

reklama

Askaa192

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Ja to nie pamiętam kiedy 9 miałam z przodu.
Mnie dietetyczka dała tylko wytyczne jakie produkty można, ale i tak różnie z tym bywa. No no po 2 kromkach z szynką mam cukier 160, a po kotlecie z frytkami z surówką 110
O kurcze to i ile nerwów i złości Cie to kosztuje

Askaa192

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
No i nie obyło się bez insuliny mam jeszcze dwa dni na cud jak nie spadną to mam wykupić receptę i kuć się. Pewnie najgorszy pierwszy zastrzyk( którego zresztą się obawiam), a kolejne juz bede mniej stresujące

Ewna4

Rozwiązania
0
No i nie obyło się bez insuliny mam jeszcze dwa dni na cud jak nie spadną to mam wykupić receptę i kuć się. Pewnie najgorszy pierwszy zastrzyk( którego zresztą się obawiam), a kolejne juz bede mniej stresujące
Nie taki diabeł straszny jak go malują.
A masz insulinę na noc czy w dzień?

Ewna4

Rozwiązania
0
Asia ja zaczynałam chyba od 5 teraz zwiększam i jestem na etapie 18, ale pewnie zwiększę bo nie bardzo pomaga. Oby ci wystarczyły te 3j

Oczekujaca123

Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Hej
Czy ktoś ma odpsrzedac paski do accu check performa za cenę z refundacją? Jestem w szpitalu, będę tu jeszcze z 10tyg... nie mogą mi Dax recepty , ich glukometr podaje mi jakieś kosmiczne wyniki A sami mają niewiele pasków i wolałabym korzystać że swojego choć nie uśmiecha mi się płacenie po 40zl za opakowanie....
Najlepiej okolice Katowic

reklama

Margo25

Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Dziewczyny. Ja na tym forum już weteranka. Byłam tu dwa razy, jedna ciążę od połowy a jedna cała. Teraz jestem w trzeciej ciąży w 26tygodniu. Zrobiłam obciążenie, ale nie wiem jak zinterpretować wynik. Moja lekarka (o dziwo!) nie odbiera. Napiszcie proszę jakie są normy po obciążeniu. One się ciągle zmieniają i ja już zgłupiałam.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry