reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Rozwiązania
0
Witam się i ja ;) Aktualnie 28 tydzień ciąży, od cukrzycy wiem od 2 tygodni, na razie sama pilnuje się z dietą , w poniedziałek mam pierwszą wizytę u diabetologa. Czy są jakieś mamy z cukrzycą? Fajnie byłoby się powspierac

reklama
Rozwiązania
0
Witam :) ja też borykam się z tym problemem. O cukrzycy dowiedziałam się w 24 tygodniu, a dwa tygodnie później byłam u diabetologa i rozpoczęłam dietę. Początki do łatwych nie należały, ciągła kontrola zjadanych posiłków i te pomiary cukru... I jeszcze zastanawianie się co zjeść by posiłek był wartościowy, a jednocześnie nie spowodował nadmiernego podniesienia cukru... Ale obecnie 30 tydzień i jakoś dajemy radę :) choć czuję się uwiązana do lodówki i czasu :)

Rozwiązania
0
Witam :) ja też borykam się z tym problemem. O cukrzycy dowiedziałam się w 24 tygodniu, a dwa tygodnie później byłam u diabetologa i rozpoczęłam dietę. Początki do łatwych nie należały, ciągła kontrola zjadanych posiłków i te pomiary cukru... I jeszcze zastanawianie się co zjeść by posiłek był wartościowy, a jednocześnie nie spowodował nadmiernego podniesienia cukru... Ale obecnie 30 tydzień i jakoś dajemy radę :) choć czuję się uwiązana do lodówki i czasu :)
Ja tak samo, nie wiem już co mam jeść , mam wrażenie że non stop jem to samo, do tego od kilku dni mam przekroczenia na czczo

Rozwiązania
0
Ja tak samo, nie wiem już co mam jeść , mam wrażenie że non stop jem to samo, do tego od kilku dni mam przekroczenia na czczo
To ja podobnie, ale staram się trzymać diety to w miarę nie mam problemu z przekroczeniami. Wiadomo, że coś się przegryzie w między czasie, ale ze słodyczy i cukru zrezygnowałam całkowicie, na tyle ile się da :) Ale jeśli miewam to też mam problem z cukrem na czczo. Chociaż zauważyłam, że najczęściej miałam podniesiony cukier na czczo jak zjadłam za mało dzień wcześniej i w moczu pojawiały się ketony, albo w nocy podjadłam ( mam tu na myśli już po północy, bo zwykle po 22 coś jeszcze zjem )
Ale jeśli to nie są duże przekroczenia to chyba nie ma co panikować, ciężko znaleźć złoty sposób na tą cukrzycę, zwłaszcza że musimy sporo zjeść by jednak dziecko miało wszystko co potrzebne :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry