reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Hej dziewczyny, u mnie znowu to samo cukier rano 95... A tez wstalam glodna i ketony w sladowej ilosci sie pojawily... Masakra z ta cukrzyca zjesz pozniej cukier wysoki zjesz wczesniej glodna jestes ketony i cukier taki sam idzie zwariowac. 😀
 
Hej dziewczyny, u mnie znowu to samo cukier rano 95... A tez wstalam glodna i ketony w sladowej ilosci sie pojawily... Masakra z ta cukrzyca zjesz pozniej cukier wysoki zjesz wczesniej glodna jestes ketony i cukier taki sam idzie zwariowac. [emoji3]
Nom tp jest właśnie szaleństwo tak apropo muszę paski do ketonow kupic
 
Dziewczyny od dzis zaczynam insuline, powiedzcie mi czy jak juz wstrzykne sobie te 2 j to ten pen z ta insulina mam orzechowywac w lodowce?? Nie kumam tego heh
 
reklama
Hej. Ja mam takie pytanko do was. Tydzień temu robiłam krzywa cukrowa i po dwóch godzinach (obciazenie 75) wyszedł mi poziom 160, czyli ponad normę. Przez kilka dni mierze cukier po każdym posiłku i na czczo. Generalnie wyniki ok. Na czczo przeważnie około 80-84 godzinę po obiedzie podwieczorku czy kolacji około 95 max 113. Problem jest tylko że śniadaniem. Przekracza mi 140. Raz miałam dobrze drugi dzień 126 trzeci dzień 144 i dziś 145. Czy to ma jakiś związek z kolacja z dnia poprzedniego (mimo iż wynik był ok) ? Czy za późno śniadanie jem? Dziś np. o 8.20 już sama nie wiem. Albo za dużo kanapek (3) [emoji848]
 
Do góry