reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Część dziewczyny. W 24 TC wyszła mi cukrzyca ciążowa, aktualnie zaczęłam 31 TC i mam dietę + insulinę. Powiedźcie mi dziewczyny czy ciąża z cukrzyca zawsze kończy się cesarką? I czy to prawda że trzeba iść do szpitala w 38 TC?
 
reklama
Część dziewczyny. W 24 TC wyszła mi cukrzyca ciążowa, aktualnie zaczęłam 31 TC i mam dietę + insulinę. Powiedźcie mi dziewczyny czy ciąża z cukrzyca zawsze kończy się cesarką? I czy to prawda że trzeba iść do szpitala w 38 TC?
Nie kończy się każda cesarka spokojnie jeśli masz insulinę kładą cie szybciej do szpitala zeby nonitorowac malucha tak jest u mnie ale na forum dowiedziałam się że nie wszędzie kładą na to nacisk
 
Cześć dziewczyny 😉 dołączam do waszego grona słodkich mam i już na początek mam do Was pytanie, mam problem z uregulowaniem cukrów na czczo, mierzyłam cukry w nocy i wyniki są ok 85-7 a o 8 rano 90-92 czy miałyście podobnie? I o której mierzycie cukier na czczo ? Pozdrawiam 🙂
 
Do dziewczyn które przyjmują insulinę...
Zawsze zastanawiałam się jak czuć to ukłucie, chrzestna ma kategorii C (nabytą, do końca życia) i nieraz widziałam jak się nakłuwa. Czy to już kwestia przyzwyczajenia czy tego się nawet nie czuje? [emoji848]
Tez bylam przerażona 1 wklucia (panicznie boje sie igiel), ale nie bylo tragedi nic na prawdę nie czuc 😀 najgorzej sie przełamać ten 1 raz
 
Cześć dziewczyny 😉 dołączam do waszego grona słodkich mam i już na początek mam do Was pytanie, mam problem z uregulowaniem cukrów na czczo, mierzyłam cukry w nocy i wyniki są ok 85-7 a o 8 rano 90-92 czy miałyście podobnie? I o której mierzycie cukier na czczo ? Pozdrawiam 🙂
Moze sprobuj mierzyc wczesniej np kolo 7? Z cukrsmi rano jest ciezko cos kombinowac... Jak sa za wysokie ratuje insulina...
 
Cześć dziewczyny [emoji6] dołączam do waszego grona słodkich mam i już na początek mam do Was pytanie, mam problem z uregulowaniem cukrów na czczo, mierzyłam cukry w nocy i wyniki są ok 85-7 a o 8 rano 90-92 czy miałyście podobnie? I o której mierzycie cukier na czczo ? Pozdrawiam [emoji846]
A pomiędzy 2 a 3 w nocy jaki masz wynik?
 
reklama
Do góry