reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ka nic nie kumam jadłam kolacje o 19.20 tak mniej więcej po godzinie cukier 114 po 21 cukier 110 teraz zmierzylam cukier 115 nic nie jadłam od 19.... O co Kaman???
 
Dziewczyny czy jak zmienie miejsce podania insuliny to i wartości cukru się zmienia? Wiem głupie pytanie ale jak wbijam się z lewej strony brzucha to wychodzi niski cukier niżej 80 a jak z prawej to trochę wyższy powyżej 80 [emoji23]
 
reklama
Nie wiem jak jest przy wkluciach w brzuch bo ja się zawsze kłuję w udo i tutaj nie ma większego znaczenia czy lewe czy prawe. Ja tylko przyjęłam zasadę ze nocną w jedno a dzienna w drugie żeby nie obciążać jednej strony i nie mieć zrostów.
 
Do góry