reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Rozmawiałam z diabetologiem wczoraj i on z wyników cukru zadowolony glikowana podniesiona i on by się nia nie przejmowal ale skoro syn na usg jest za duży to powalczymy z kolacja bo niby mieszcze się w normach to wolno cukier opada jeśli to nie pomoże to doda insulinę na wieczór zobaczymy do 30 czerwca rozmawiałam z dietetykiem i kolacje mam mieć z jedna kromka chleba a zastapic to jajkiem omletem parowka warzywami itp zobaczymy jak to będzie
Masakra z ta kolacja widze wszyscy mamy ciezko ja od 2 dni niby mam ok 120.. Muszę sie tez pilnowac nie chciala bym na ostatni miesiac dostac jeszcze insuline.. Ehh przechlapane mamy dziewczyny, ale musimy dac rade 😀
 
reklama
Hej dziewczyny, czy znalazłyscie może jakąś zależność między wysokim cukrem na czczo a ostatnim posiłkiem? Ja na razie jestem tylko na diecie, ale cukier na czczo zaczął mi skakać do 93, co moja doktor kazała mi zmienić. Chciałabym uniknąć insuliny, ale jak? Raz jadłam jedna kanapkę, raz dwie i cukier taki sam. Ostatni posiłek jem koło 21.30 i tak koło 22 idę spać. Ale mam małe dziecko, które często budzi się w nocy i mój sen niestety jest przerywany..czy to ma wpływ? Może znacie jakieś metody na uregulowanie cukru na czczo? :)
 
Masakra z ta kolacja widze wszyscy mamy ciezko ja od 2 dni niby mam ok 120.. Muszę sie tez pilnowac nie chciala bym na ostatni miesiac dostac jeszcze insuline.. Ehh przechlapane mamy dziewczyny, ale musimy dac rade [emoji3]
No mi potrafi fikac po kolacji huk wie czemu ale najgorsze jest to ze po trzech godzinach od kolacji czasem nadal mam powyżej 110,
 
Hej dziewczyny, czy znalazłyscie może jakąś zależność między wysokim cukrem na czczo a ostatnim posiłkiem? Ja na razie jestem tylko na diecie, ale cukier na czczo zaczął mi skakać do 93, co moja doktor kazała mi zmienić. Chciałabym uniknąć insuliny, ale jak? Raz jadłam jedna kanapkę, raz dwie i cukier taki sam. Ostatni posiłek jem koło 21.30 i tak koło 22 idę spać. Ale mam małe dziecko, które często budzi się w nocy i mój sen niestety jest przerywany..czy to ma wpływ? Może znacie jakieś metody na uregulowanie cukru na czczo? :)
Ja nie ogarnelam i biorę insulinę, jadłam wcześniej był wysoki jadłam przed snem też [emoji2368]
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja wpadłam się pochwalić że 1 czerwca lokator z mojego brzuszka się wyprowadził 😋. Co prawda lekarze musieli mu pomóc oxy bo sam się nigdzie nie wybierał ale cukrzyca na insulinie rządzi się swoimi prawami i nie chcieli czekać. Mikołaj ważył 3630 i mierzy 59 cm. Pomiary cukru u niego są ok ale będą nas trzymać w szpitalu do piątku bo muszą się upewnić ze i u mnie cukrzyca poszła sobie w cholere. Zresztą teraz kiedy młody jest już obok mnie nic innego się nie liczy😁. I mimo że teraz mogę w zasadzie jeść już wszystko to nawet nieszczególnie mnie ciągnie. Chociaż nie powiem jasny chleb z dżemem zaraz po porodzie będę wspominać do końca życia jako jeden z najbardziej wykwintnych posiłków jakie jadłam.
 
Do góry