reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Tuniadd

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Patrzyłam o widzisz tego nie wiedziałam teraz doczytałam! Ale cały czas nie rozumiem jak to możliwe, że przez pewien czas glukoza w badaniach (z krwi...) wychodziła mi powyżej 92.. a teraz nagle jest ok. Co ciekawe.. glukometrem wychodziły mi wyniki na czczo rozstrzelone od 88 do 107.., pojedzeniu od 126 do 150 więc ja już totalnie zgłupiałam. No ale nic tylko się cieszyć - ale przy diecie i tak zostaje. Zastanawiam się czy te wyniki z wcześniej - nie mają jakiegoś też powiązania z tarczycą, której za chiny nie mogę wyregulować. Nie wiem. I skąd w takim razie chudnięcie w ciąży (nie miałam wymiotów czy innych takich) i podejrzenie tej makrosomii. Myślę, że wiele się wyjaśni pojutrze (mam połówkowe). Możliwe, że powinnam przestać się nakręcać i rozkminiać za bardzo.[/QUOTE]Myślę że mierz raz na kiedyś zeby sprawdzić ale na cukrzyce to nie wyglada

reklama

Menia2512

Rozwiązania
0
Tuniadd rozumiem te Twoje wyrzuty... Miam tak samo jak skosztowałam big milka... Zjadlam kawalek reszte zostawilam mezowi bo sie zaczęlam panicznie bac wyniku.... Schizujemy tak juz mamy heh... 😀

Menia2512

Rozwiązania
0
Ja dzis pontakiej samej kolacji co zwykle wynik 149... Jakas porazka jak slowo daje z ta cukrzyca....

juchaa_87

Rozwiązania
0
Tuniadd rozumiem te Twoje wyrzuty... Miam tak samo jak skosztowałam big milka... Zjadlam kawalek reszte zostawilam mezowi bo sie zaczęlam panicznie bac wyniku.... Schizujemy tak juz mamy heh... 😀
Ja ostatnio zjadłam 2 kostki gorzkiej czekolady 80%, ale cukru po tym nie mierzyłam ....ale ogólnie chodzi za mną już wszystko 😟 pizza, popcorn, no i Nutella.... No nic ich jeszcze miesiąc muszę dać radę 😉

Menia2512

Rozwiązania
0
Beznadziejne to wszystko... Jeszcze do tego lekko. Oparzylam brzuch jak mezowi robilam obiad i nie wiem czy w ogole jakas mascia mozna smarowac taka rane... Wszystko dzis przeciwko mnie i cukry i kuchnia i beznadziejne ehhh

Feriona

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja dzis pontakiej samej kolacji co zwykle wynik 149... Jakas porazka jak slowo daje z ta cukrzyca....
Czasem tak bywa, u mnie takie różnice wynikały z różnic poziomu cukru przed posiłkiem. Co innego gdy startujesz z wyniku 85 a co innego gdy przed posiłkiem jest powyzej 100. A u mnie właśnie te cukry różnie się układały. A brzuszek myślę że możesz posmarować zelen chłodzącym. On działa tylko miejscowo.

Tuniadd

Rozwiązania
0
Beznadziejne to wszystko... Jeszcze do tego lekko. Oparzylam brzuch jak mezowi robilam obiad i nie wiem czy w ogole jakas mascia mozna smarowac taka rane... Wszystko dzis przeciwko mnie i cukry i kuchnia i beznadziejne ehhh
O matko trzeba iść spać jutro będzie lepiej

Tuniadd

Rozwiązania
0
Ja ostatnio zjadłam 2 kostki gorzkiej czekolady 80%, ale cukru po tym nie mierzyłam ....ale ogólnie chodzi za mną już wszystko pizza, popcorn, no i Nutella.... No nic ich jeszcze miesiąc muszę dać radę
Pizza bardzo za mna chodziła to zrobiłam sobie z cukini i trochę mi przeszło hiiii

reklama

Menia2512

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, ja znowu z tymi beznadziejnymi ketonami... Juz nie wiem co robic jak robic zeby ich nie bylo... Chyba zaczne jesc normalny chleb przed pojsciem spac albo wypije jakas szklanke mleka to moze pomoze... Ale znając taki posilek cukier rank bedzie powyzej i co wtedy zwiększyć pewnie trzeba i insuline na noc... Nic mi nie pomaga na te ketony.. W ciagu dnia jem na prawde ok nie chodze glodna nie gloduje jem weglowodany a one ciagle sa no osiwiec idzie... Rano. Jak ide mierzyc ten mocz to az mam drgawki na sama mysl ze zaraz zobaczę ze znowu sa ketony...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
MiliMay Cukrzyca ciążowa, a waga dziecka Ciąża, poród, połóg 12
C Cukrzyca Ciążowa - Bydgoszcz Potrzebuję porady 4
C Cukrzyca Ciążowa Ciąża, poród, połóg 7
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
C Czy to już cukrzyca ciążowa... Potrzebuję porady 3
C Cukrzyca Ciążowa BB położna radzi mamom 35
P Cukrzyca ciążowa? Ciąża, poród, połóg 27
L Cukrzyca ciążowa, a tryb życia. Potrzebuję porady 21
N Cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 24
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
M Porodówka zachodniopomorskie (Goleniów) Ciąża, poród, połóg 3
B Cukrzyca ciążowa a poród Potrzebuję porady 3
A Cukrzyca ciążowa. Potrzebuję porady 61
studentka dietetyki ANKIETA - zalecenia żywieniowe w ciąży z cukrzycą. Ciąża, poród, połóg 0
M Cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 4
M Przyrost wagi a cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 7
R Poród przy cukrzycy ciążowej Potrzebuję porady 16
I Cukrzyca ciążowa Diety, diety 4
M Cukrzyca ciążowa Ciąża, poród, połóg 3
J Cukrzyca przedciazowa Ciąża, poród, połóg 0
M Cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 7
M Cukrzyca ciążowa Ciąża, poród, połóg 23
Serbiene Badanie glukozy Potrzebuję porady 9
S cukrzyca ciążowa-wysoki cukier na czczo Potrzebuję porady 28
M Cukrzyca ciążowa wykryta w 38 tygodniu? Potrzebuję porady 1
Jasmi Cukrzyca ciążowa Dzieci urodzone w październiku 2014 7
silvanca Cukrzyca ciążowa Archiwum grudzień 2011 91
kozica cukrzyca ciążowa Archiwum mam kwietniowych'11 1
adasia cukrzyca ciążowa Dzieci urodzone we wrześniu 2006 171
gosiaf Cukrzyca ciążowa Dzieci urodzone w lutym 2006r. 6
G cukrzyca ciążowa Dzieci urodzone w maju 2005 96
as910527 Cukrzyca ciązowa Potrzebuję porady 12
Gusik2019 Cukrzyca a ciaza Staramy się 5
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1375
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
C Cukrzyca po ciąży ... badania. Potrzebuję porady 6
N cukrzyca pod koniec ciązy Potrzebuję porady 9
A Cukrzyca Potrzebuję porady 5
A Ciała ketonowe a cukrzyca Potrzebuję porady 3
Feline88 Cukrzyca a waga przyszłej mamy Ciąża, poród, połóg 13
L Cukrzyca - starające się o dziecko Staramy się 2
M Zbyt późno wykryta cukrzyca w ciąży. Jestem załamana Potrzebuję porady 8
C Mamy z cukrzyca Potrzebuję porady 13
sylka8 Czy to cukrzyca? Potrzebuję porady 5
C Niski poziom cukru. Cukrzyca typu 1 Ciąża, poród, połóg 1
Ennis92 Cukrzyca w ciąży Lipcowe mamy 2019 3021
M Cukrzyca Potrzebuję porady 11
M Cukrzyca w ciąży Potrzebuję porady 10
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
A Gdzie rodzic w Poznaniu z cukrzyca ciazowa ? Młodziutkie mamy 36