reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A ogólnie mam jakiegoś kryzysa jedzeniowego nie chce tych kanapek ryżu kaszy makaronu myślenia jedzenia na godziny obliczania tych węglowodanów i obawiania się ketonow szczególnie ze w tydzień schudlam półtora kg w nosie z tym... Ech
Mam to samo wierze Ci... Wszystko mi sie juz ubrzydlo... Wlasnie na podiweczorek jem zupę z obiadu bo mi sie nie chce nic myslec co zjesc... Masakra jakas... A ike wazy twoj maluszek??
 
Dziewczyny znowu eksperymentowalam z mierzeniem 😁
Po 1h 147
10 min pozniej 126
20 min pozniej 143
Po 2h 123

Rosnie maleje rosnie maleje 🤔🙄😁
Nic nie podjadalam 😁
Edit znowu sprawdzialam 134.

Glukometr do wyjeb.ania 😁
 
reklama
Po pierwsze należy wziąć pod uwagę:
1. dokładność pomiaru glukometrem - +/-10%
2. IG zjadanych produktów - różne produkty powodują w różnym czasie wzrost stężenia glukozy.

Także mierzenie cukrów co 10 minut jest bez sensu i dlatego zalecane jest mierzenie jej godzinę po posiłku.
 
Do góry