reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Wczoraj pojechaliśmy do rodziny po obiedzie i wróciliśmy po 21 bez bicia przyznam się ze zjadłam tam dwa gryzy ciacha ciut loda i kawałek arbuza nie na rax oczywiście a w domu kolacje rano cukier 91 więc juz nie tak organizm reagował wnerwia mnie to hii
A myślisz że to co zjadłaś przez dzień ma wpływ na poranny cukier?. Mam komunie w tym tygodniu i się zastanawiam czy to co zjem będzie miało wpływ na poranny cukier
 
Ja po wczorajszej komuni jakos przetrwalam, fakt nie zjadlam ani jednego kawalka ciasta ani tortu. Mialam swoj chleb i staralam sie trzymać tych godz posilku zeby wychodziło co 2 godz jadlam raczej miesa troszke salatki surowki... I tyle pilam czysta wode. Takze cukier mialam w normie... I dzis rano tez cukier 84... Nie poszalalam ale jakos nie dala mi zgrzeszyć mysl ze cos zjem a pozniej bede zalowac ze zjadlam bo cukier wysoki... Heh
 
Ja po wczorajszej komuni jakos przetrwalam, fakt nie zjadlam ani jednego kawalka ciasta ani tortu. Mialam swoj chleb i staralam sie trzymać tych godz posilku zeby wychodziło co 2 godz jadlam raczej miesa troszke salatki surowki... I tyle pilam czysta wode. Takze cukier mialam w normie... I dzis rano tez cukier 84... Nie poszalalam ale jakos nie dala mi zgrzeszyć mysl ze cos zjem a pozniej bede zalowac ze zjadlam bo cukier wysoki... Heh
Twarda jesteś gratulacje
 
Hej dziewczyny, jak tam sobie radzicie z cukrami? U mnie widac ze to ten okres gdzie ciaza coraz starsza i cukry mam po wszystkim prawie na poziomie 130 140... Dziwna rzecz, ciekawe czy to odpuscic czy jeszcze przez te 6 tyg tak beda wariowaly.... Ja dzis ide na komunie i w ogóle nie mam ochoty tam isc az strach pomyslec co zjesc jak jesc zeby cukier nie szalal.. Chyba skończę na rosole i swoim chlebem w torebce....
Ja tez mam ciagle w granicach 130.. Coraz gorzej 😁 najlepiej po sniadaniu bo czasami jestem objedzona jak bak i cukier 90-110. Wtedy jestem taka szczesliwa ze ojej. Nie lubie nawet tych pomiarow powizej 120 wiem ze 10 min w ta czy w ta musial byc 140,150 🤷‍♀️
 
reklama
Ja tez mam ciagle w granicach 130.. Coraz gorzej 😁 najlepiej po sniadaniu bo czasami jestem objedzona jak bak i cukier 90-110. Wtedy jestem taka szczesliwa ze ojej. Nie lubie nawet tych pomiarow powizej 120 wiem ze 10 min w ta czy w ta musial byc 140,150 🤷‍♀️
No ale przecież norma jest do 140 więc o co chodzi. Ja tam się nie przejmuje jak mam np 135
 
Do góry