reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
U mnie dziś jak wstałam cukier 90 ale poszlam jeszcze spać na pół godzinki i cukier 87. Który pomiar brać za prawidłowy?. Może za szybko mierze zaraz po wstaniu. Wstaje, myje ręce i mierze. Jestem jeszcze nie całkiem obudzona wtedy 🤷
 
Hej dziewczyny mam takie pytanie czasem rano pojawiają mi się ketony w sladowej ilości daibetolog mówi żeby się tym nie przejmować bo czasem może się to przytrafić, ginekolog na ostatniej wizycie powiedział mi że jak będę miała 3-4 dni z rzędu nawet ilości śladowe to trzeba rozwiązywać ciążę a to dopiero początek 37 tygodnia, trochę przeraża mnie jego wizja, powiedzcie dziewczyny co Wasi lekarze mówią o tych ketonach ?
 
Ja jestem przerazona
W 29 tyg dziecko wazylo 1700 z hakiem
A w 32 juz 2400
Pierwsze pytanie lekarza czy biore insuline
Az tak super nie radze sobie z cukrami bo mam przynajmniej jeden skok dziennie po posilku a czytalam gdzies ze jeden skok na tydzien to juz duzo 🙄
Teraz ograniczylam porcje to mieszcze sie do 120 ale poprzednie 2 tygodnie to non stop jakis skok do 150 czy 160
🙄🙄🙄
 
Ja tez mam czesto ketony... Ale moj ginekolog nie zwraca na nie uwagi nawet jak wychodzą mi w badaniu w moczu... Jestem w 36 tyg... Za tydz mam wizyte i ginekologa i tez zastanawiam się ile mlody wazy... Boje sie ze duzo. Niby cukry sa w normie ale czasem zdarzy sie jakis dziwny skok do 150... Maasakra z tymi cukrami i tym wszystkim juz czlowiek nie wie co robic stafasz sie zle olejesz sprawę jeszcze gorzej a idz.. Mam nadzieję ze mimo tyxh wszystkich przeciwności z ta cukrzyca urodze zdrowego synka 😀
 
Ja tez mam czesto ketony... Ale moj ginekolog nie zwraca na nie uwagi nawet jak wychodzą mi w badaniu w moczu... Jestem w 36 tyg... Za tydz mam wizyte i ginekologa i tez zastanawiam się ile mlody wazy... Boje sie ze duzo. Niby cukry sa w normie ale czasem zdarzy sie jakis dziwny skok do 150... Maasakra z tymi cukrami i tym wszystkim juz czlowiek nie wie co robic stafasz sie zle olejesz sprawę jeszcze gorzej a idz.. Mam nadzieję ze mimo tyxh wszystkich przeciwności z ta cukrzyca urodze zdrowego synka 😀
Ale fajnie ze masz juz 36 tydzien 🥰 ja 33 dopiero ale juz skraca mi sie szyjka i twardnieje brzuch.. Chciałabym urodzic w 38,39. Tez ciagle mysle o mojej coreczce czy jej nie szkodze w zaden sposob😒 wlasnie szaleje w brzuszku czort kochany💚
 
Ja jestem przerazona
W 29 tyg dziecko wazylo 1700 z hakiem
A w 32 juz 2400
Pierwsze pytanie lekarza czy biore insuline
Az tak super nie radze sobie z cukrami bo mam przynajmniej jeden skok dziennie po posilku a czytalam gdzies ze jeden skok na tydzien to juz duzo [emoji849]
Teraz ograniczylam porcje to mieszcze sie do 120 ale poprzednie 2 tygodnie to non stop jakis skok do 150 czy 160
[emoji849][emoji849][emoji849]
Ja jestem w 25 tygodniu w przyszły wtorek wizyta az się boję ile młody wagowo będzie miał mnie w tej cukrzycy wkurza ze każdy wyjazd anomalia czasowa w jedzeniu trochę inne gotowanie i od razu cukry inaczej skoki z du.. y mówiąc brzydko
 
reklama
Ja jestem w 25 tygodniu w przyszły wtorek wizyta az się boję ile młody wagowo będzie miał mnie w tej cukrzycy wkurza ze każdy wyjazd anomalia czasowa w jedzeniu trochę inne gotowanie i od razu cukry inaczej skoki z du.. y mówiąc brzydko
Ja mam wizytę w poniedziałek i też się boje wagi dziecka. Ja dzisiaj pięknie zaskoczona jestem bo cukier 84😀. Ewidentnie nie mogę jeść później niż o 20:30. Teraz kontrola ketonów i może trochę się uspokoję.
 
Do góry