reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Moja córka w pierwszej ciąży była cały czas poniżej 3 centyla urodziła się z waga 3130 Wuec całkiem ok potem do roku czasu wagowo byla ponizej 3 centyla wzrostowo w 50 centylu... Do tej pory jest całkiem wysoka i szczupła obecnie powyzej 10 centyla naprawdę dzieci sa różne skoro masz opanowana cukrzyce to dziecku nic nie będzie a jak bys jadla za mało twoje wyniki by spadly bo dziecko i tak ciągnie z ciebie co potrzebuje nie martw się na zapas
Dziękuję Ci za dobre słowo, lekarz nie komentował że coś jest nie tak, tylko powiedział że jest malutki i chudzinka, mam jeszcze nadzieję że już na tym etapie ciąży określenie prawidłowej wagi obarczone jest dużym błędem i że jednak nie będzie z niego taka kruszynka jak się zapowiada, ale zobaczymy już w przyszłym tygodniu idę do szpitala i będziemy go "wyganiać" z brzuszka także już co ma być to będzie 🙂
 
reklama
Dziękuję Ci za dobre słowo, lekarz nie komentował że coś jest nie tak, tylko powiedział że jest malutki i chudzinka, mam jeszcze nadzieję że już na tym etapie ciąży określenie prawidłowej wagi obarczone jest dużym błędem i że jednak nie będzie z niego taka kruszynka jak się zapowiada, ale zobaczymy już w przyszłym tygodniu idę do szpitala i będziemy go "wyganiać" z brzuszka także już co ma być to będzie 🙂
U nas na 3 prenatalnych lekarz stwierdzil ze dziecko bardzo duze idzie w kierunku 4kg!!!!! Waga urodzeniowa 2900g! Takze nie wierze juz w te dokładności extra sprzetow... 3mam powodzenia za Was! A to juz wiesz ze bedziesz miec wywolywane?
 
U nas na 3 prenatalnych lekarz stwierdzil ze dziecko bardzo duze idzie w kierunku 4kg!!!!! Waga urodzeniowa 2900g! Takze nie wierze juz w te dokładności extra sprzetow... 3mam powodzenia za Was! A to juz wiesz ze bedziesz miec wywolywane?
Jeśli do wtorku nie będzie akcji porodowej to lekarz stwierdził że będziemy wywoływać podobno tak należy postępować z pacjentkami z cukrzycą ciążową bo jest duże ryzyko że te przepływy będą słabsze i może dojść do niedotlenienia dziecka im ciąża bardziej zaawansowana tak przynajmniej mówi mój lekarz a że jak na razie żadnych oznak nie mam więc nastawiam się że jednak czeka mnie wywołanie 😔
 
Dziękuję Ci za dobre słowo, lekarz nie komentował że coś jest nie tak, tylko powiedział że jest malutki i chudzinka, mam jeszcze nadzieję że już na tym etapie ciąży określenie prawidłowej wagi obarczone jest dużym błędem i że jednak nie będzie z niego taka kruszynka jak się zapowiada, ale zobaczymy już w przyszłym tygodniu idę do szpitala i będziemy go "wyganiać" z brzuszka także już co ma być to będzie 🙂
U nas na 3 prenatalnych lekarz stwierdzil ze dziecko bardzo duze idzie w kierunku 4kg!!!!! Waga urodzeniowa 2900g! Takze nie wierze juz w te dokładności extra sprzetow... 3mam powodzenia za Was! A to juz wiesz ze bedziesz miec wywolywane
Jeśli do wtorku nie będzie akcji porodowej to lekarz stwierdził że będziemy wywoływać podobno tak należy postępować z pacjentkami z cukrzycą ciążową bo jest duże ryzyko że te przepływy będą słabsze i może dojść do niedotlenienia dziecka im ciąża bardziej zaawansowana tak przynajmniej mówi mój lekarz a że jak na razie żadnych oznak nie mam więc nastawiam się że jednak czeka mnie wywołanie 😔
Powiem ci ze mnie tez mieli wywolywac jednak urodzilam dzien wczesniej samo sie rozkrecilo polewalam 2 dni wczesniej przy kapieli brzuch goraca woda i do tego masturbacje lub sex tak powtarzal moj lekarz u mnie sama goraca woda podziala. Porod trwal od 1 skorczy ktore byly od razu regularne co 10 min z urodzeniem lozyska 3h50min takze trzymam kciuki!
 
U nas na 3 prenatalnych lekarz stwierdzil ze dziecko bardzo duze idzie w kierunku 4kg!!!!! Waga urodzeniowa 2900g! Takze nie wierze juz w te dokładności extra sprzetow... 3mam powodzenia za Was! A to juz wiesz ze bedziesz miec wywolywane

Powiem ci ze mnie tez mieli wywolywac jednak urodzilam dzien wczesniej samo sie rozkrecilo polewalam 2 dni wczesniej przy kapieli brzuch goraca woda i do tego masturbacje lub sex tak powtarzal moj lekarz u mnie sama goraca woda podziala. Porod trwal od 1 skorczy ktore byly od razu regularne co 10 min z urodzeniem lozyska 3h50min takze trzymam kciuki!
O kurcze to zazdroszczę 😀 szybka akcja, jak na razie myje okna, chodzę po schodach, jeżdżę na rowerze stacjonarnym oczywiście, ale zasotuje też Twoje rady i być może jeszcze się rozkręci 😃 trzymajcie kciuki dziewczyny ☺️
 
O kurcze to zazdroszczę 😀 szybka akcja, jak na razie myje okna, chodzę po schodach, jeżdżę na rowerze stacjonarnym oczywiście, ale zasotuje też Twoje rady i być może jeszcze się rozkręci 😃 trzymajcie kciuki dziewczyny ☺
No 3mam kciuki! Zeby sie samo rozkrecilo jak widzialam dziewczyny u ktorych wywoluja przed 3 dni i nic... szkoda mi ich obys Ty nie byla w ich gronie. Masturbowac starczy łechtaczke i sutki mozesz sutki miziac caly czas nawet lezac na kanapie. A woda naprawde goraca i dol brzucha polewaj 😊 3mam kciuki!
 
Ja startowalam z 12j skonczylam na 65j... dodaj wiecej blonnika do kazdego posilku obniza ilosc wchlanianego cukru i jedz grejfruty z ta biala blonka
Ile??.? O Masakro Kurde od dwóch tygodni kupuje tego grejfruta i kupic go nie mogę dzięki za rady zastosuje może to coś da
 
reklama
Do góry