reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ja za to dalej czekam az nlody sechce wyjsc... W srode ide do szpitala na wywolywanie jak nie ruszy... Masakra coraz wiekszy stres...
 
Hej dziewczyny przy jakich wynikach lekarz wprowadził insulinę
mój na czczo przekracza 90 max do 93 I już mamy wejść z insuliną
 
No widzisz oni troszkę przesadzaja w glukometrze ma być do 90 z biegiem ciąży pewnie Ci wzrośnie teraz miałam wyższe ranne Tak do 100 skakał a poprzedniej ciąży max 95 miałam rano zwykle do 93 a z krwi zawsze w normie i też uparł się lekarz na insulinę
Hej dziewczyny przy jakich wynikach lekarz wprowadził insulinę
mój na czczo przekracza 90 max do 93 I już mamy wejść z insuliną
 
No moj syn widxe nie spieszy sie nigdzie... 😀 A to czekanie doprowadza mnie do szalu heh... Ja tez dostalam insuline jak mialam powyzej 90...
 
Dziewczyny, niektóre z was tak jak ja mają insuline... Powiedzcie mi czy wy też macie problem z wyborem szpitala do porodu? Ja dzwoniłam do trzech w mojej okolicy, aby uniknąć Poznania. W dwóch powiedziano mi że przez insuline nie zostanę przyjęta na oddzial, w trzecim natomiast dostałam informację, że muszą mnie przyjąć nawet z insuliną. Druga sprawa czy wasi lekarze prowadzący kierują was do szpitala w 38 tygodniu ciąży? Zaczynam się martwić
 
reklama
Dziewczyny, niektóre z was tak jak ja mają insuline... Powiedzcie mi czy wy też macie problem z wyborem szpitala do porodu? Ja dzwoniłam do trzech w mojej okolicy, aby uniknąć Poznania. W dwóch powiedziano mi że przez insuline nie zostanę przyjęta na oddzial, w trzecim natomiast dostałam informację, że muszą mnie przyjąć nawet z insuliną. Druga sprawa czy wasi lekarze prowadzący kierują was do szpitala w 38 tygodniu ciąży? Zaczynam się martwić
Ja z wyborem problemu nie mam ,bo w moim mieście jest tylko jeden szpital [emoji6] i tam też pracuje mój prowadzący,który wypisal mi już skierowanie na poniedziałek skończony 39 tydz ,będzie indukcja
(Insulinę mam na noc 21 j)
 
Do góry