reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A migdały nie podniosa cukru wieczorem?
Ja jestem okropnym przeciwnikiem leków,nawet apap biorę jak juz mnie baaardzoo głowa boli.
Spróbuję kupić migdaly i sprawdze.
Migdały mają indeks glikemiczny 15 więc to nie jest jakoś dużo. Wiadomo że każdy jest inny. Najlepiej będzie jak sprawdzisz czy u Ciebie podnoszą. U mnie nie.
 
Dla mnie na zgage najlepsze było mleko albo lody, ale skończyło się jak się zaczęła cukrzyca, bo nie mogłam tego stosować. Potem pomagało zimne, spróbuj
 
Naatka przybij piątkę :) ja tez jestem przeciwniczka leków w ciazy. Przez cała ciaze dwa razem wzięłam nospę :) w 37 tc. A byłam dwa razy chora i często bolała mnie strasznie głowa - ale dałam radę
 
Naatka przybij piątkę :) ja tez jestem przeciwniczka leków w ciazy. Przez cała ciaze dwa razem wzięłam nospę :) w 37 tc. A byłam dwa razy chora i często bolała mnie strasznie głowa - ale dałam radę
Ja przy mojej czterolatce i pierwszym roku w przedszkolu przeziebiona bylam z 4 razy. Za każdym razem leżenie,czosnek,cebula,pozwolilam sobie tylko na dwie inhalacje z mucosolvanem za zaleceniem Pani doktor. Ja nawet jak głowa mnie lupie to siedze i sie mecze,az maz sie drze:p
Tak więc przybijam piątkę:)
Tylko zaczynam sie bać tych wieczornych zgag:/ ssalam dzisiaj migdały i nawet troche lepiej mi było.
 
Ja migdały wcinam jako przekąskę między posiłkami i nie widać żeby wpływały na poziom cukru ten po posiłkach.
Co do inki z mlekiem to i mleko podwyższa i sama inka. Więc ja pije dopiero na drugie śniadanie ;)

@brosandi mój mały 2.9kg ważył już w 34tc. Jutro kolejny pomiar kiedy kończy się 36tc i mega mam cykora że dostanę opiernicz za wagę i swoją i małego bo przybrałam od leżenia albo to już czas gromadzenia wody. Nie mam pojęcia.
 
Ja migdały wcinam jako przekąskę między posiłkami i nie widać żeby wpływały na poziom cukru ten po posiłkach.
Co do inki z mlekiem to i mleko podwyższa i sama inka. Więc ja pije dopiero na drugie śniadanie ;)

@brosandi mój mały 2.9kg ważył już w 34tc. Jutro kolejny pomiar kiedy kończy się 36tc i mega mam cykora że dostanę opiernicz za wagę i swoją i małego bo przybrałam od leżenia albo to już czas gromadzenia wody. Nie mam pojęcia.
U mnie ewidentnie woda, bo stosuję dietę nadal i niemożliwe żebym ponad 3 kg na tydzien przybierała, a nogi mam wielkie, od rana niemal trochę pochodzę i już banie, puchną. Teraz byłam na wizycie w 37+0 i Piotrek ważył 3400, więc dr był zadowolony z wagi młodego
 
reklama
A ja jutro mam wizytę u diabetologa i bardzo się stresuje bo znowu waga poleciała w dół a miałam też parę przekroczeń i znowu się nasłucham, że to ze mną jest coś nie tak :crazy:
@Amea a co Ci powiedział lekarz na wagę synka w tym 34 tc? Skomentował to jakoś?
 
Do góry