reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej dziewczyny, ja dzis mialam usg robione mlody w polowie 32 tyg wazy ok 2 kg.. Lekarz powiedzial ze jest w normie ale w sumie jeszcze nie cale 8 tyg to moze dowalic grubo ponad 3 kg... Jeszcze sie nie przekręcil i jest ulozony posladkowo wiec ciekawe czy sie jeszcze obróci czy nie..
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi ile dziennie jecie posilkow? Obiad rozkladscie sobie na 2 np najoierw zuoa po 2 godz drugie danie? Jecie go razmem czy jak??
 
Hej dziewczyny, cieszę się że chociaż u was sytuacja mało wiele w normie. U mnie niestety wszystko się sypie i choć coraz bliżej rozwiazania to wcale nie jest z górki. Cukrzyca co prawda zwolniła i nadal pomału schodzę z insuliny ale co wizyta kontrolna to nowe problemy. Jak nie za duży brzuszek to teraz wielowodzie. Już mi trochę brakuje sił na wykrzesanie z siebie choć minimum optymizmu.
 
Hej dziewczyny, cieszę się że chociaż u was sytuacja mało wiele w normie. U mnie niestety wszystko się sypie i choć coraz bliżej rozwiazania to wcale nie jest z górki. Cukrzyca co prawda zwolniła i nadal pomału schodzę z insuliny ale co wizyta kontrolna to nowe problemy. Jak nie za duży brzuszek to teraz wielowodzie. Już mi trochę brakuje sił na wykrzesanie z siebie choć minimum optymizmu.
Wielowodzie sie zdaza przy cukrzycy... Bo podbno wtedy dzidzia duzo sika... Może nie ma sie czym martwic za bardzo??
 
Hej dziewczyny, cieszę się że chociaż u was sytuacja mało wiele w normie. U mnie niestety wszystko się sypie i choć coraz bliżej rozwiazania to wcale nie jest z górki. Cukrzyca co prawda zwolniła i nadal pomału schodzę z insuliny ale co wizyta kontrolna to nowe problemy. Jak nie za duży brzuszek to teraz wielowodzie. Już mi trochę brakuje sił na wykrzesanie z siebie choć minimum optymizmu.
A w którym jesteś tygodniu ? Może jak to już końcówka to nie wpłynie to tak bardzo na dzidziusia 🙂
 
Tak to już końcówka bo 38+1 więc tym bardziej powinno wód ubywać. Niestety ja mam AFI 28 i jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni lekarz kieruję mnie do szpitala.
 
reklama
Tak to już końcówka bo 38+1 więc tym bardziej powinno wód ubywać. Niestety ja mam AFI 28 i jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni lekarz kieruję mnie do szpitala.
To pewnie głupio zabrzmi ale nie martw się wybierz sobie szpital z wysokim stopniem referencyjnosci tam na pewno będą wiedzieli jak się wami zaopiekowac 🙂 jak urodzi się maleństwo to szybko zapomnisz o tych kłopotach 🙂 trzymam za Ciebie kciuki
 
Do góry