reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Tuniadd rozumiem te Twoje wyrzuty... Miam tak samo jak skosztowałam big milka... Zjadlam kawalek reszte zostawilam mezowi bo sie zaczęlam panicznie bac wyniku.... Schizujemy tak juz mamy heh... 😀
Ja ostatnio zjadłam 2 kostki gorzkiej czekolady 80%, ale cukru po tym nie mierzyłam ....ale ogólnie chodzi za mną już wszystko 😟 pizza, popcorn, no i Nutella.... No nic ich jeszcze miesiąc muszę dać radę 😉
 
reklama
Beznadziejne to wszystko... Jeszcze do tego lekko. Oparzylam brzuch jak mezowi robilam obiad i nie wiem czy w ogole jakas mascia mozna smarowac taka rane... Wszystko dzis przeciwko mnie i cukry i kuchnia i beznadziejne ehhh
 
Ja dzis pontakiej samej kolacji co zwykle wynik 149... Jakas porazka jak slowo daje z ta cukrzyca....
Czasem tak bywa, u mnie takie różnice wynikały z różnic poziomu cukru przed posiłkiem. Co innego gdy startujesz z wyniku 85 a co innego gdy przed posiłkiem jest powyzej 100. A u mnie właśnie te cukry różnie się układały. A brzuszek myślę że możesz posmarować zelen chłodzącym. On działa tylko miejscowo.
 
Ja ostatnio zjadłam 2 kostki gorzkiej czekolady 80%, ale cukru po tym nie mierzyłam ....ale ogólnie chodzi za mną już wszystko [emoji45] pizza, popcorn, no i Nutella.... No nic ich jeszcze miesiąc muszę dać radę [emoji6]
Pizza bardzo za mna chodziła to zrobiłam sobie z cukini i trochę mi przeszło hiiii
 
Hej dziewczyny, ja znowu z tymi beznadziejnymi ketonami... Juz nie wiem co robic jak robic zeby ich nie bylo... Chyba zaczne jesc normalny chleb przed pojsciem spac albo wypije jakas szklanke mleka to moze pomoze... Ale znając taki posilek cukier rank bedzie powyzej i co wtedy zwiększyć pewnie trzeba i insuline na noc... Nic mi nie pomaga na te ketony.. W ciagu dnia jem na prawde ok nie chodze glodna nie gloduje jem weglowodany a one ciagle sa no osiwiec idzie... Rano. Jak ide mierzyc ten mocz to az mam drgawki na sama mysl ze zaraz zobaczę ze znowu sa ketony...
 
U mnie cukier na czczo spadł do 70 parę [emoji846] nie wiem jakim cudem [emoji2368] po posiłkach jest ok. Na noc insulina. co do lodów ja jakiś czas temu zjadłam 3 gałki i cukier miałam ok [emoji23] czasami sobie na coś pozwalam ale sprawdzam cukier czy mi nie wyrzuca [emoji846]
 
U mnie cukier na czczo spadł do 70 parę [emoji846] nie wiem jakim cudem [emoji2368] po posiłkach jest ok. Na noc insulina. co do lodów ja jakiś czas temu zjadłam 3 gałki i cukier miałam ok [emoji23] czasami sobie na coś pozwalam ale sprawdzam cukier czy mi nie wyrzuca [emoji846]
Super wyniki oby tak dalej 😀
 
reklama
Hej dziewczyny, ja znowu z tymi beznadziejnymi ketonami... Juz nie wiem co robic jak robic zeby ich nie bylo... Chyba zaczne jesc normalny chleb przed pojsciem spac albo wypije jakas szklanke mleka to moze pomoze... Ale znając taki posilek cukier rank bedzie powyzej i co wtedy zwiększyć pewnie trzeba i insuline na noc... Nic mi nie pomaga na te ketony.. W ciagu dnia jem na prawde ok nie chodze glodna nie gloduje jem weglowodany a one ciagle sa no osiwiec idzie... Rano. Jak ide mierzyc ten mocz to az mam drgawki na sama mysl ze zaraz zobaczę ze znowu sa ketony...
Dzwon do diabetologa może cos pomoże
 
Do góry