reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej wam. Mnie ostatnio ginekolog powiedziała że standardem jest że cukrzycowe ciężarne kładzie się tydzień wcześniej do szpitala. Jak to jest u was?? też tak was chcą kłaść?? Ja bardzo się bronie przed niepotrzebnym leżeniem w szpitalu:-(
 
reklama
Ja bylam wczoraj u gina w szpitalu w którym mam rodzić( odkąd mam wprowadzoną insulinę to chdzę do współprowadzącego z kliniki prywatnie) i mówił że jeżeli nie urodzę do 20 kwietnia(termin) to mam się zgłosić na oddział. Twierdzi że to bez sensu żeby mnie położył i żebym czekala...ale ja mam raczej rodzić naturalnie i to może zależ y ile bierzesz insuliny, bo mnie o to kilka razy pytał...
 
ja mam 4j 2 j 1j i 1 j i na noc 1j... wiesz Agnieszka mnie prowadzi 3 lekarzy...także jestem przebadana za wszystkie czasy...mam raz w tygodniu ktg, mówią że łożysko ok i wody też...ale może nie będę leżeć ze względu na to, że klinika jest zapchana...po porodzie leży się 2 doby, a po cesarce 3...bylam w szoku że tak krótko...a i dzidek waży 2800, bo się o to martwilam- oczywiście znowu ani grama mnie nie przybylo...nie pamiętam kiedy bylam taka chuda:)
 
Mi mówiła diabetolog, że położą mnie 3-4 dni wcześniej niż zaplanowana cesarka, bo muszą mnie ustabilizować, przeszkolić cały zespół i wspominała coś o podłączeniu pompy insulinowej. Ale to była rozmowa miesiąc temu. Wszystko zapewne będzie zależało od aktualnych wyników.
Agnieszka Twój przydział dzienny insuliny to ja aktualnie biorę do śniadania :baffled:.

MartaH1985
teraz też stanęłam całkowicie z wagą. Dzieciaki w tydzień przybrały ok 450 gr, a moja waga stoi. Jestem strasznie słaba i szybko się męczę. Ja mam 2x w tygodniu ktg i raz usg.
 
Hej świątecznie.....u mnie cukry wczoraj ok.....poza tym a czczo- ale ja 2 dni miałam jakieś takie dziwne.....teraz ok.....wczorajsze, mimo gzreszków: 125 ( ten na czczo ), 112,101, 88,105, 115.
A dziś na czczo 91( na czczo), a po śniadaniu zaraz zmierzę....zresztą zakręciłam się i najpierw zjadłam , a potem insulinę zrobiłam.....
29.03: 111,149, 87, 108,163,84, 102, 101
30.03.: 99, 147, 66, 119, 134, 99
Ale nie pnikuję- jak miałam 2 razy cukrzycę ciężarnych to nikt mi takich cukrów nie chciał leczyć wtedy i wszystko było ok, więc mam nadzieję, ze jak od czasu do czasu taki wyskok się zdarzy to nic się dziać nie będzie....
Dziś po śniadanku 117.......
wink2.gif

Życzę Wam miłego świętowania, niskich cukrów i wszystkiego najlepszego.......:-)
 
u mnie dzisiaj też cukry piękne i wczoraj też tylko po kolacji trochę podskoczył :)
ale po 3 kawałkach babki bez polewy i kawie z mlekiem cukier 103 i cała godzinę leżałam :))
moje wczorajsze cukry 82( na czczo ) 101 105 135
a dzisiaj na czczo 86 po śniadaniu 85
 
reklama
Do góry