reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

no ja wczoraj po kolacji 1 przekroczenie dzis na czczo 93 potem 100 i 121 po kolacji jeszcze nie mierzylam bo mam czas. ale i tak podjadłam w te świeta tak jak nigdy jak jestem na diecie- ciekawe ile przytyłam ja i mój maluszek.
Od jutra juz uważam na moje cukry:)
Martha współczuje twoich cukrow:-(
Agnieszka a Tobie pozazdrość:-)
 
reklama
hej kobietki

wiecie co ja już bym chciała urodzić a najlepiej w piątek :p
wczoraj miałam częste skurcze i brzucho sie stawiał ale nie regularne

dziziaj na czczo 82 a po śniadanku trochę sobie pozwoliłam bo zjadłam 2 kawałki chleba z serem no i dwa kawałki babki i cukir 117 :szok:

Marta a moze zwiększ insulinę
 
Hej po świętach.....u mnie na czczo dziś 104, ale zauważyłam, ze jak zjem coś później wieczorkiem, to rano mam wyżej.....wczoraj cukry nawet dobre, dopiero wieczorny trochę wyższy.....bałam sie tych świąt, ale jakoś przelaciały i cukry nie były najgorsze....w piątek mam diabetologa mojego na miejscu, a 15- ego w Gdańsku....
Miłego dnia Wam życzę....;-)
 
Właśnie zwiększyłam sobie dawki i wczoraj już było ok...a ja bym chciala urodzić 19 kwietnia...w dniu urodzin mojej córci...:) termin mam na 20...ale mam przeczucie że chyba rozpakuje się wcześniej...Wiecie co...niby wszędzie wymagają ubezpieczenia przy porodzie, ale u mnie w pracy nie drukują w ogóle RMUA...ciekawe czy mi nie każą wracać 60 km po ubezpieczenie:)
 
jestem jestem :)
cukry piekne zmniejszyłam sobie insulinę na noc z 12 j na 10 i cukier dzisiaj na czczo 77 po śniadaniu 98 po drugim113 ( zjadłam musli z suszonymi owocami + jogurt naturalny i herbatnik w czekoladzie i kawa inka z mlekiem ) zobaczymy jak będzie po obiedzie

jejku jak ja bym chciała już urodzić

Edyta a jak Twoje cukry ?
 
Zazdroszczę Ci że ty już bardzo blisko. i cukry masz super.
u mnie po swiętach trochę:zawstydzona/y: się rozregulowały- no ale oczywiście to moja wina- pozwoliłam sobie.
Teraz zdaża mi się raz albo 2 razy przekroczyć na dzień. Rano trzymam jeszcze w normie potem po obiedzie i kolacji nie zdaza mi się miec poniżej 100.
Muszę uważać. No ale też mniej sie ruszam. Pogoda mnie dobija. i lenistwo osiąga szczyt:)
 
hej dziewczyny mam pytanie , czy u was np wyszedł nieprawidłowy test podwójny (pappa-a i beta-hcg) a później okazało się że macie cukrzyce ciężarnych?
 
reklama
Do góry