reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa - pomyłka?

Nie spotkalam sie z takimi zaleceniami. Ja mierzylam 4 razy dziennie. Mialam 7 posiłków. Posługiwalam się wymiennikami węglowodanowymi i byłam wręcz przejedzona przy trzymaniu wagi... Jestes w ciąży. Ani dla dziecka, ani dla cukrów głód nie jest wskazany. Nie da sie szybciej tej wizyty?
W poniedziałek jeszcze mam jej podesłać wyniki cukru. Wtedy zobaczę co mi powie. Zapomniałam dopisać, że diabetolog stwierdziła, że za dużo przytyłam, bo 9kg (obecnie 31 tydzień ciąży) tyle, że moja ginekolog nigdy nie zwróciła mi uwagi wręcz przybierałam w granicach normy (średnio 400-500g tygodniowo). Teraz mam 300g/tydzień, ale martwi mnie, że dzieciątko jest małe (lekko ponad 1 kg było w 29 tygodniu ciąży).
 
reklama
W poniedziałek jeszcze mam jej podesłać wyniki cukru. Wtedy zobaczę co mi powie. Zapomniałam dopisać, że diabetolog stwierdziła, że za dużo przytyłam, bo 9kg (obecnie 31 tydzień ciąży) tyle, że moja ginekolog nigdy nie zwróciła mi uwagi wręcz przybierałam w granicach normy (średnio 400-500g tygodniowo). Teraz mam 300g/tydzień, ale martwi mnie, że dzieciątko jest małe (lekko ponad 1 kg było w 29 tygodniu ciąży).
Bo diabetolog patrzy inaczej🙂 moja gin też uwazala moją wagę za prawidłową, a diabetolog mówila, ze nie powinnam przybierać🙂
 
Do góry