reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cukrzyca ciążowa-wysoki cukier na czczo

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2016
Postów
3
Dzień dobry,
przed wczoraj zaczęłam dietę cukrzycową. w 24 tyg. test obciążenia glukozą 75 wyszedł mi fatalnie- na czczo 98, po 1 godz 202, po 2 godz. 142. byłam u diabetologa dostałam glukometr, przykładowe diety i staram się je stosować ale mam za wys. cukier na czczo, wychodzi mi z dwóch dni- wczoraj 112 a dziś 102. jem śniadanie 2 kromki chleba razowego z szynką z kurczaka, ogórek, herbata i po godzinie mam 175 !! jakiś koszmar. dodam jeszcze że wstaje rano o 6 pierwsze śniadanie jem o 7:00, potem 9:30, 11:30, 13:30, 16:00, 18:00, 20:30, a ostatnia mała kolacja 22:00 pół kromki białego chleba z masłem i plasterek wędliny. w nocy jeszcze nie mierzyłam cukru. pomóżcie proszę bo za tydzień następna wizyta a ja nie wiem jak obniżyć na czczo, boję się że dostanę insulinę. dodam jeszcze że po drugim śniadaniu już wszystko się normuje i mam ok 112 do 118 cukru do wieczora. jak obniżyć cukier na czczo i po 1 śniadaniu?
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny byłam dziś na badaniach. Cukier z palca na czczo glukometrem wyszedł 94 a norma to 92. Czekam na wyniki i zobaczę ale już mi się wydaje że nie będzie za ciekawie. Miałyście już cukier na czczo robiony?
Dziewczyny byłam dziś na badaniach. Cukier z palca na czczo glukometrem wyszedł 94 a norma to 92. Czekam na wyniki i zobaczę ale już mi się wydaje że nie będzie za ciekawie. Miałyście już cukier na czczo robiony?
Tak ja tez mam wahania cukru 92,94,95 na czczo stosuje dietę ale jak na razie lipa nic się nie poprawia a w dzień po posiłkach glukoza super
 
reklama
Tak ja tez mam wahania cukru 92,94,95 na czczo stosuje dietę ale jak na razie lipa nic się nie poprawia a w dzień po posiłkach glukoza super
Ja jem kolacje, po godzinie mierze cukier i mam okej, i przed samym spaniem zjadam jeszcze jakas kanapke to wtedy rano mam cukier okolo 87. A jak zjem kolacje i zmierze rano to juz 95... Takze ratuje mnie przekaska przed samym spaniem
 
Ja jem kolacje, po godzinie mierze cukier i mam okej, i przed samym spaniem zjadam jeszcze jakas kanapke to wtedy rano mam cukier okolo 87. A jak zjem kolacje i zmierze rano to juz 95... Takze ratuje mnie przekaska przed samym spaniem
A co na ta przekąskę zjadasz i w jakiej ilości i o której godzinie,ile przed snem ?jaka kolacje ?
 
O matko ja na kolacje jem jedna kanapkę a podwieczorek 4 małe pomidorki słyszałam ze jajko gotowane z ciemnym chlebkiem dobre
Takie male kanapeczki ze az smutno sie robi bo tak mało 😂z jakims pomidorkiem 😂ale dziala na mnie to, zeby po kolacji cos zjeść. Nie wiem jakim cudem. Ale tego siw trzymam. Bo jak do 30go grudnia bede miala wysokie cukry to insulina a wolalabyn uniknac
 
Takie male kanapeczki ze az smutno sie robi bo tak mało 😂z jakims pomidorkiem 😂ale dziala na mnie to, zeby po kolacji cos zjeść. Nie wiem jakim cudem. Ale tego siw trzymam. Bo jak do 30go grudnia bede miala wysokie cukry to insulina a wolalabyn uniknac
Ja właśnie tez do 28 grudnia mam termin ale jakoś w to wątpię żeby się udało
 
reklama
Do góry