reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Cukrzyca ciążowa

Natalia198777

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny aktualnie14 tc ponad tydz temu dowiedziałam sie o.cukrzycy ciążowej. Czy, któraś też jest w takiej sytuacji lub była i może jakoś wesprzeć. 14.01 dopiero mam termin do poradni gdzie otrzymam glukometr. Jestem w szoku, przerażona i zagubiona. Czy dobrze jem itp. I najważniejsze co z dzieckiem

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny aktualnie14 tc ponad tydz temu dowiedziałam sie o.cukrzycy ciążowej. Czy, któraś też jest w takiej sytuacji lub była i może jakoś wesprzeć. 14.01 dopiero mam termin do poradni gdzie otrzymam glukometr. Jestem w szoku, przerażona i zagubiona. Czy dobrze jem itp. I najważniejsze co z dzieckiem
Nie musisz czekac do poradni...w kazdej aptece gdy kupujesz paski mozezz poprosić o glukometr ktory za free dostaniesz..jedyne co za paski zaplacisz ok 30zl bez recepty..a ja wyglada krzywa cukrowa..mialas robiona? Jaki cukier na czczo?

Natalia198777

Rozwiązania
0
Nie musisz czekac do poradni...w kazdej aptece gdy kupujesz paski mozezz poprosić o glukometr ktory za free dostaniesz..jedyne co za paski zaplacisz ok 30zl bez recepty..a ja wyglada krzywa cukrowa..mialas robiona? Jaki cukier na czczo?
Na jakiej podstawie dadzą glukometr? Na czczo 92po 1h 187a 2h 160

Patrycja35

Rozwiązania
0
Na jakiej podstawie dadzą glukometr? Na czczo 92po 1h 187a 2h 160
Na zadnej...mi sie zepsuł...poprosilam w aptece...i dostalam do paskow( tylko tak jak napisałam zaplacisz więcej za paski bo bez recepty kupisz....powoedzialam tylko ze musze kontrolowac poziom cukru:)
Dobrze bys sie udala do dietetyka klinicznego:)
Ustawi Ci diete...ktora bedzie inna w 1 trymestrze inna 2 i jeszcze inna w 3 ze wzgledu na dopasowanie kaloryczne
Poprostu dietetyk Ci pkaze jka łączyć produkty i jakie...alby nie powodowały wyrzuty cukru oraz spowolnienie spalania ich..:)

Patrycja35

Rozwiązania
0
Ja chorują na hipoglikemie....fakt to odwrotnosc cukrzycy..nawet gorsza postac choroby ale dieta nie jest trudna i pomoże:)

Patrycja35

Rozwiązania
0
Mam umówioną wizytę w poradni dla kobiet z cukrzycą ciążową ale dopiero 14.01 .
Noo to ogarnij sobie ten glukometr jeżeli sie martwisz
Spojrz na produkty IG w necie...cukrzykom z reguły nie wolno jeść tych co przekraczaja 50ig :)alw to tez zależy od organizmu:) powodzenia!

Patrycja35

Rozwiązania
0
Nie denerwuj sie bo to szkodzi bardziej dzidzi nic ta cukrzyca..wynik masz wyzszy ale.tez nie bardzoo wysoki❤

reklama

AnnaOlga

Rozwiązania
0
W aptece możesz dostać bezpłatnie glukometr. Ja jestem w 2 ciąży i drugi raz mam stwierdzoną cukrzycę od 6tyg. W pierwszej wynik na czczo 5,29 A w drugiej 5,35 I mimo di3ty w nocy organizm nie dawał sobie rady i w obydwoch ciazachinsulina na noc

reklama
Do góry