reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Pauplo000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2019
Postów
21
Wynik po 2h od wypicia glukozy nie miesci sie w podanym przedziale. Moze on oznaczac cukrzyce ciazowa? Prosze o pomoc w interpretacji. Jutro tez bede dzwonic do
20200922_160232.jpg
lekarza.
 
reklama
Wynik po 2h od wypicia glukozy nie miesci sie w podanym przedziale. Moze on oznaczac cukrzyce ciazowa? Prosze o pomoc w interpretacji. Jutro tez bede dzwonic do Zobacz załącznik 1179393lekarza.
Tak, to jest cukrzyca ciążowa. Ale ciekawe jest też to, że godzinę po wypiciu glukozy cukier był niższy niż po dwóch godzinach. Jakiś wolniejszy metabolizm.
 
reklama
Mialam podobnie, po 2h lekko podwyzszone od normy... Ale po prostu musze uwazac co jem.
A jesteś w ciąży albo się starasz?
Ja staram się już ponad 2 lata i mam niestety 2 poronienia na koncie, dlatego dostałam metformine.
Normalnie nic by mi nie dali, tylko dieta z niskim ig, ale ze względu na moją historie dostałam leki.
 
reklama
A jesteś w ciąży albo się starasz?
Ja staram się już ponad 2 lata i mam niestety 2 poronienia na koncie, dlatego dostałam metformine.
Normalnie nic by mi nie dali, tylko dieta z niskim ig, ale ze względu na moją historie dostałam leki.

Jestem prawie w 36tc juz, nigdy nie mialam problemow z cukrem przed ciaza
 
Rozwiązanie
Do góry