reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciazowa

Dzieki za rady. Im blizej tym czlowiek bardziej zaczyna sie tego wszystkiego obawiac. W koncu nie za siebie sie tylko odpowiada. A z ta cukrzyca w ciazy to jest jakas masakra bo zamiast cieszyc sie dzieckiem i korzystac z tego okresu to sama kontrola dieta i sam stres
O nie, tu Cię zatrzymam. Nie mów tak. Pomyśl, że są kobiety, które mają o wiele, o wiele gorzej. Cukrzyca ciążowa to nie wyrok, nie masz dziecka z wadami genetycznymi, nie musisz leżeć z zagrożoną ciążą w szpitalu, a w ogóle jesteś w ciąży.
Pamiętam jak moja koleżanka przyszła kiedyś do pracy cała zaryczana, bo jej wyszła cukrzyca ciążowa. Ledwo się powstrzymałam, żeby jej nie zjechać z góry na dół, bo są naprawdę tragiczne ciążowe przypadki. Ostrzykasz się wieczorem przez kilka miesięcy i tyle. Tak o tym myśl.
Jedynie jeśli o chodzi o szpital to radzę się bojowo nastawić. Nie chcę Cię straszyć, nie po to to piszę, po prostu w szpitalu mama z cukrzycą nie jest traktowana wcale lepiej i bardziej uważnie, wręcz ma się wrażenie, że im tylko przeszkadza. Zabierz ze sobą prowiant, zamknij myśli na ich ewentualne komentarze i do przodu. No i naprawdę zrób rejs po lekarzach, poród to Twoja decyzja, ale jeśli rodzić "na siłę" to lepiej przez cięcie - tak ja uważam. ❤️
 
reklama
Do góry