reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Ja już przyjęta . Ani położna ani pielęgniarka nic nie mówiły o cukrach. Nie pytały czy mam leki ze sobą ,powiedziałam tylko co biorę .
 
reklama
Ja już przyjęta . Ani położna ani pielęgniarka nic nie mówiły o cukrach. Nie pytały czy mam leki ze sobą ,powiedziałam tylko co biorę .

Lekarka badajaca na IP powinna Cie wypytac? Mowilas ze masz cukrzyce ciazowa? Jak tak to zapewne niedlugo dostaniesz karte cukrow.
 
Są dwie dziewczyny w ciąży,jedna pod ktg,druga bez i starsza pani.
Narazie to jestem zmęczona fizycznie i psychicznie 🙊 I nie wiem co mnie czeka 😅
 
Są dwie dziewczyny w ciąży,jedna pod ktg,druga bez i starsza pani.
Narazie to jestem zmęczona fizycznie i psychicznie 🙊 I nie wiem co mnie czeka 😅

Lepiej nie bedzie. Popros jedynie o korki do uszu kogos z rodziny bo nie pospisz z taka iloscia Pan na sali. W ogole jestes na patologii ciazy czy na ginekologii ze masz starsza pania na sali? 😮
 
Lepiej nie bedzie. Popros jedynie o korki do uszu kogos z rodziny bo nie pospisz z taka iloscia Pan na sali. W ogole jestes na patologii ciazy czy na ginekologii ze masz starsza pania na sali? 😮
Na ginekologii . W ogóle armagedon tu jakiś ,nie ma miejsc ,ledwo się zwolniły dwa jak przyjechałam. Długo czekałam,potem jeszcze zanim mi to wszystko popisały .
 
No wlasnie tak myslalam. Stad zapewne inne podejscie do pacjentek. Na patologii ciazy bywa "milej" o ile tak mozna nazwac pobyt w szpitalu.
 
reklama
Już po pierwszym zastrzyku. Pani położna powiedziała,że letrox mam brać sama,bo jestem ogarnięta kobita 😅 Co do cukrów to raczej nie będę chodzić do nich na mierzenie ,bo nie mam insuliny. Ale to pani doktor wszystko mi powie i wpisze im w kartę zalecenia.
 
Do góry