reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

@Daria1991 a żyje i tyle . Moim zdaniem jest lepiej niż w szpitalu ,przesypiam cale noce,dziś miałam spokój z bólem aż do 13. Więc ogarnęłam siebie ,trochę dom. Ogólnie trochę odpoczęłam,mimo wszystko lepiej się ,wiecie komfort łazienki i wszystkiego .
USG umówiłam na piątek ,jutro jadę na badania do lab,a wieczorem do swojej gin. Czasem boli mocno,a czasem tak,że uprzykrza życie,ale da się funkcjonować to już coś.
Zauważyłam,że mam napady jak się dobrze najem,jakby nie wiem to się nie mieściło dodatkowo mi się odbija powietrzem . Byłam w aptece kupiłam suplement diety na nerki i w ogóle układ moczowy no i coś na hemoroida,bo przecież to kolejna pamiątka po szpitalu .
 
reklama
U mnie po wizycie w porządku. Na razie jeszcze bez insuliny, ale już straszy na recepcie w razie co, bo teraz tylko leżę. Dr nie czepiała się wagi 😃 Na razie cukry w normie, ale widzę, że poranne są wyższe niż wcześniej. No i jak wskoczą na 90 to zaczniemy od 1j.
 
@Daria1991 a żyje i tyle . Moim zdaniem jest lepiej niż w szpitalu ,przesypiam cale noce,dziś miałam spokój z bólem aż do 13. Więc ogarnęłam siebie ,trochę dom. Ogólnie trochę odpoczęłam,mimo wszystko lepiej się ,wiecie komfort łazienki i wszystkiego .
USG umówiłam na piątek ,jutro jadę na badania do lab,a wieczorem do swojej gin. Czasem boli mocno,a czasem tak,że uprzykrza życie,ale da się funkcjonować to już coś.
Zauważyłam,że mam napady jak się dobrze najem,jakby nie wiem to się nie mieściło dodatkowo mi się odbija powietrzem . Byłam w aptece kupiłam suplement diety na nerki i w ogóle układ moczowy no i coś na hemoroida,bo przecież to kolejna pamiątka po szpitalu .
Dawaj znać, jak tam wizyty i badania.
Kurcze, już chyba ta nasza końcówka nie bedzie lepsza, ale musimy wytrwać powoli do końca.
Ja tez jak pojem np zupe i tak jakby mam dużo wody to tez mnie boli brzuch 🤷
 
Dziewczyny, może doradzicie :)


Jak wygląda Wasz dzień przy jedzeniu obiadu około 17-17:30?

8 - śniadanie (kanapki)
10- II śniadanie (owoc)
13:30 ?
17- obiad - jednodaniowy
19 - mała przekąska (orzechy, jogurt).
21 - kolacja

nie mam pomysłu co dać około 13:30 - zupa? może też kanapki?
 
Dziewczyny, może doradzicie :)


Jak wygląda Wasz dzień przy jedzeniu obiadu około 17-17:30?

8 - śniadanie (kanapki)
10- II śniadanie (owoc)
13:30 ?
17- obiad - jednodaniowy
19 - mała przekąska (orzechy, jogurt).
21 - kolacja

nie mam pomysłu co dać około 13:30 - zupa? może też kanapki?
Można zupę , można sałatkę, można jakieś placuszki albo naleśniki mi Np mąka orkiszowa służy 😉
 
Dziewczyny, może doradzicie :)


Jak wygląda Wasz dzień przy jedzeniu obiadu około 17-17:30?

8 - śniadanie (kanapki)
10- II śniadanie (owoc)
13:30 ?
17- obiad - jednodaniowy
19 - mała przekąska (orzechy, jogurt).
21 - kolacja

nie mam pomysłu co dać około 13:30 - zupa? może też kanapki?
Z lenistwa wybrałabym kanapki 😁
 
Hejo . Ja znowu o sobie dziewczyny .Byłam dzisiaj na badaniach krwi i moczu i chyba jest jakaś bakteria czy cos ,mam nadzieję,że każe mi zrobić posiew . Daje Wam zdj wyników.
 

Załączniki

  • 0c454d30-8567-4102-88a1-64e4e43ca2f0.jpeg
    0c454d30-8567-4102-88a1-64e4e43ca2f0.jpeg
    54,5 KB · Wyświetleń: 27
Dziś po wszystkich posiłkach cukry okej. Na obiad zjadłam mielone, kilka ziemniaków młodych w mundurkach i ogórki kiszone - cukier po 1h - 92. Czy to znaczy że mogę jeść normalnie obiady? Wiadomo ziemniaki bez tłuszczu, prosto z wody, zgodnie z zaleceniem diabetologa.
 
reklama
Hejo . Ja znowu o sobie dziewczyny .Byłam dzisiaj na badaniach krwi i moczu i chyba jest jakaś bakteria czy cos ,mam nadzieję,że każe mi zrobić posiew . Daje Wam zdj wyników.

Posiew moczu mozesz sama zrobic bo i tak zapewne placisz za badania. Lekarza popros o posiew z kanalu szyjki badz pochwy z antybiogramem jak cos tam sie robi. Bedziesz konkretnie wiedziala co tam siedzi i jakimi lekami leczyc. Niestety ciaza to czas kiedy łapiemy wszystko....
 
Do góry