Kasia78915
Fanka BB :)
Tak, o 23 zjadłam sporo makaronu plus czekoladę. O 8 miałam pobranie i wbiegłam na niego. Chyba jeszcze raz powtórzę te wyniki ehh.I to jeszcze po świątecznym jedzeniu to badanie?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Tak, o 23 zjadłam sporo makaronu plus czekoladę. O 8 miałam pobranie i wbiegłam na niego. Chyba jeszcze raz powtórzę te wyniki ehh.I to jeszcze po świątecznym jedzeniu to badanie?
Nie robi się takich badań po świątecznym jedzeniu i to jeszcze z podbieganiem do labu. Nie bardzo rozumiem, czemu uparlas się na to powtarzanie badania na czczo. Mialas jeden wynik OK i to wystarczy ginekologowi do oceny, czy jesteś w grupie ryzyka i co powinnaś w tej sytuacji zrobić.Tak, o 23 zjadłam sporo makaronu plus czekoladę. O 8 miałam pobranie i wbiegłam na niego. Chyba jeszcze raz powtórzę te wyniki ehh.
Jakoś to 89 mi się wydawało dużo a teraz to już w ogóle się martwię. Ile godzin na czczo powinno się być przed badaniem?Nie robi się takich badań po świątecznym jedzeniu i to jeszcze z podbieganiem do labu. Nie bardzo rozumiem, czemu uparlas się na to powtarzanie badania na czczo. Mialas jeden wynik OK i to wystarczy ginekologowi do oceny, czy jesteś w grupie ryzyka i co powinnaś w tej sytuacji zrobić.
Pokazywałabyś ginowi ten nowy wynik z 5,4 czy ten stary 89 ? Chciałam się uspokoić a tu teraz taki dylemat89 to nadal dobry wynik
Pokazywałabyś ginowi ten nowy wynik z 5,4 czy ten stary 89 ? Chciałam się uspokoić a tu teraz taki dylemat
A orientujesz się ile czasu powinnam być na czczo do kolejnego pobrania?Jesli masz czas do wizyty to powtorz na spokojnie. Jesli nie to pokazalabym oba bo i tak wysle Cie ponowna kontrole.
Tylko tym razem bez sprintu i nie po wigili :-)
Ponoć najlepiej 12h, ale nie przegiac w drugą stronę, żeby nie wyszło 15h.A orientujesz się ile czasu powinnam być na czczo do kolejnego pobrania?
To ja byłam niecałe 8 h przy tym drugim pobraniu po tłustej kolacji no i cała zmachana bo się spóźniłam na pobranie, a 11 h przy pierwszym. Jutro mam gina, zapytam co robić bo już nie zdążę powtórzyć tych badańPonoć najlepiej 12h, ale nie przegiac w drugą stronę, żeby nie wyszło 15h.