reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Hejo 🙂 jak tam u was?
U nas żeby chyba ruszyły bo gorączka i darcie cały dzień 😔
Szczepienie mieliśmy mieć dziś to akurat rano gorączka i odwołać trzeba było. I tak w kółko 😳
Mam nadzieję że u Was lepiej? 😁😁
 
Hej ❤️ Zdrowych i spokojnych świąt 💐💐
U nas nawet ok. Marysia mega chętnie chodzi na spacery co mnie cieszy. Mieliśmy ostatnio niespodziankę i okazało się,że mamy dwie dolne 1 przebite 🫣😉
Zrobiła się taka ruchliwa,że już ciężko ją spuścić z oka . Dzisiaj np sama usiadła w łóżeczku. Śpi niestety ze mną ale próbuje to znowu zmienić,bo się nie da spać ,mega drapie,szczypie ,ciągnie za włosy 🙄 Nie to żeby w jakimś szale poprostu chyba poznaje wszystko ale nie ukrywam,że mam dość . Pozatym kładzie się na mnie w nocy,uderza głową i moją głowę,a jak ja na tym łóżku zostawię no to znajduje w poprzek z głową w dół 🤷
A co u Was? ❤️ Ja już wykąpana może coś obejrzę i nadrabiam wasze wpisy 🫶
 
Święta....święta i po świętach 😳 kiedy to zleciało? 🙃
My na święta u teściowej i stwierdziłam że zostajemy do końca tygodnia, bo to jednak duża pomoc 😁 stary już pojechał więc znów sami. A u teściowej to matka drzemkuje razem z dzieckiem.. teściowa kawę i obiadki robi 😆 all inclusive 🥰 na chwilę to jednak dobre jest 🙃🙃
 
😘
Jak dziewczyny żyjecie? I jak wasze maluchy się mają? 😍😍
My w miarę ogarniamy, wpadliśmy w rytm i jakiś schemat opracowaliśmy i z dnia na dzień jakoś leci 🙂 Maly bardzo wymagający, ale już się zdążyłam przyzwyczaic i jakos sobie radzimy jak tatko na wyjeździe w pracy 🙂 teraz sami 2 tyg 😑
 
😘
Jak dziewczyny żyjecie? I jak wasze maluchy się mają? 😍😍
My w miarę ogarniamy, wpadliśmy w rytm i jakiś schemat opracowaliśmy i z dnia na dzień jakoś leci 🙂 Maly bardzo wymagający, ale już się zdążyłam przyzwyczaic i jakos sobie radzimy jak tatko na wyjeździe w pracy 🙂 teraz sami 2 tyg 😑

U nas nadal tak sobie, ale tak musi być. W końcu się skończy
 
reklama
Do góry