reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Czy możecie napisać co jecie na ostatnią kolację /przekąskę tą późnym wieczorem? Jakos nie mogę nic dopasować, aby ten cukier był w miarę w normie. Dziś 107 rano, to za dużo.
 
reklama
Czy możecie napisać co jecie na ostatnią kolację /przekąskę tą późnym wieczorem? Jakos nie mogę nic dopasować, aby ten cukier był w miarę w normie. Dziś 107 rano, to za dużo.

U mnie byly 2 kanapki z maslem szynka i na poczatku z pomidorem a pozniej z zielonym ogorkiem.

A moze bedzie latwiej nam cos doradzic jak napiszesz co sama probowalas juz?
 
U mnie byly 2 kanapki z maslem szynka i na poczatku z pomidorem a pozniej z zielonym ogorkiem.

A moze bedzie latwiej nam cos doradzic jak napiszesz co sama probowalas juz?
Kanapka jedna z szynką, kanapka z serem kanapkowym- tu cukier rano o 7 jest 90-94. Oczywiście o 6 rano 89 wyłapałam, ale ciężko mi się zwlec o tej żeby jeść. Jeśli zjem pół małego kubka jogurtu naturalnego z musli to cukier ponad 100. Czyli jogurt nie może być. No i zmierzyłam raz cukier o 5 nad ranem i był 100, w już o 7 jak wstałam 93 więc tutaj też coś jest nie tak.
 
@Nath096 jak po nocy na sali z kilkoma paniami ? Wyspana? Hihi 🤭
Nie spałam do 3 🙈 Panie nawet spoko. Najgorzej ta starsza pani,bo miała mieć bezsenność,a ona mlaska,chrapie, gwizda a jak wwstaje siku to cały oddział wstaje 😛 Ale bardziej nie spałam bo nie mogłam niż mi przeszkadzały. Mówiły też dziewczyny,że noc na oddziale była spokojna
 
Kanapka jedna z szynką, kanapka z serem kanapkowym- tu cukier rano o 7 jest 90-94. Oczywiście o 6 rano 89 wyłapałam, ale ciężko mi się zwlec o tej żeby jeść. Jeśli zjem pół małego kubka jogurtu naturalnego z musli to cukier ponad 100. Czyli jogurt nie może być. No i zmierzyłam raz cukier o 5 nad ranem i był 100, w już o 7 jak wstałam 93 więc tutaj też coś jest nie tak.

To jeszcze jest kwestia godziny o ktorej jesz.

I tak ostatni posilek zazwyczaj w nabial jakikolwiek to zly pomysl. Niewielu kobietom odpowiada nabial w cukrzycy ciazowej w drugiej polowie dnia i nocy.

Dorzuc jakies warzywo do kanapki i moze sprobuj dorzucic jeszcze jedna kanapke i zrezygnuj z serka kanapkowego na noc.

I najwazniejsze pytanie czy na bank chleb masz odpowiednio dobrany? To on w wiekszosci wypadkow jest 'winny'.
 
To jeszcze jest kwestia godziny o ktorej jesz.

I tak ostatni posilek zazwyczaj w nabial jakikolwiek to zly pomysl. Niewielu kobietom odpowiada nabial w cukrzycy ciazowej w drugiej polowie dnia i nocy.

Dorzuc jakies warzywo do kanapki i moze sprobuj dorzucic jeszcze jedna kanapke i zrezygnuj z serka kanapkowego na noc.

I najwazniejsze pytanie czy na bank chleb masz odpowiednio dobrany? To on w wiekszosci wypadkow jest 'winny'.
Chleb robię sama pełnoziarnisty, w dzień cukier po nim jest ok. Ale fakt może spróbuję inny na noc. Dziękuję.
 
Powiem Wam,że tak mnie boli koło kręgosłupa trochę jakby między żebrami a między biodrem. Z jednej strony i takie mam tam ciepłe. Już nie wiem co to ,zgłaszałam pielęgniarce ale lekarz ma dzisiaj zabiegów bla bla
 
reklama
Moze byc od kregoslupa tzn od materaca szpitalnego mega wygodnego. Jakas kolka lub nerwobol. Moze byc tez po sterydach 🤷‍♀️ szpital ma 'leczyc' a wychodzisz gorzej chora 🤪 ale pomysl ze to juz rzut beretem i do domku:-)
 
Do góry