reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Dziewczyny, od czego zacząć?
moje wyniki krzywej z dziś: na czczo 137 (!), Po 1h - 138, a po 2h - 122. Jutro wizyta i pewnie skierowanie do poradni 🤦‍♂️

ale co mam robić, jestem załamana i nie wiem co robić 🫤🫤
Rzeczywiście ten cukier na czczo bardzo wysoki, ale nie zalamuj się, jutro wizyta, więc pewnie będzie już szło tylko powoli do przodu. Wszystko jest w miare do opanowania, jeśli nie sama dieta to przy pomocy insuliny.
Dawaj znać jutro, co powiedział lekarz.
26 tydzień to już daleko🙂
 
Cukier dzisiaj na noc 208. Ale przyznaję że zjadłam trochę truskawek i kiwi ,bo już mnie tak boli brzuch przez brak 2. Ale jeszcze jutro jest nadzieja. Może nie przekrocze . Najgorzej popołudnie po zastrzyku.
 
Hej. Ja do domu jutro ....pełne trzy doby żebym była . Wspaniałe ,nie zejdzie mi ten gaz z jelit nigdy . Ech...trochę się nastawiłam.
 
Hej. Ja do domu jutro ....pełne trzy doby żebym była . Wspaniałe ,nie zejdzie mi ten gaz z jelit nigdy . Ech...trochę się nastawiłam.

Pomysl sobie ze jeszcze jedna noc i to co moglas zrobic dla dziecka to zrobilas wzorowo. Ma dzieki Tobie wielkie szanse na 10pkt apgar :-)

Jak po tym magnezie isterydach sie dzis czujesz?
 
reklama
Pomysl sobie ze jeszcze jedna noc i to co moglas zrobic dla dziecka to zrobilas wzorowo. Ma dzieki Tobie wielkie szanse na 10pkt apgar :-)

Jak po tym magnezie isterydach sie dzis czujesz?
Wczoraj o 15 ostatnie sterydy. Niestety cukier wieczorem 200,rano 110,ale po śniadaniu w normie 136.
Magnezu już nie dostaje kroplówki po tej wczorajszej akcji,dostaje tylko w tabletkach. Ok. Po tej soli fizjologicznej wczoraj poczułam się lepiej dużo .
Boli mnie tylko w lewym polu pod koniec ktg,bo mi się ten gaz tam zebrał i to wszystko. Ogólnie ok,pije dużo wody,kupiłam kawę i może mi puści
 
Do góry