reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

hej a ja również dziś odebrałam wyniki z obciążenia 50 g glukozy
na czczo 74
po 1 h 91
po 2 h 73
nie znam dokładnie tych norm, ale chyba lekko poniżej normy, ale to raczej lepiej tak niz powyżej, co myslicie ?
 
reklama
moje wyniki gluko
na czczo 78 mg/dl
po 2 h i 75 g gluko 99 mg/dl

dodam,że wczoraj nie wytrzymałam i troszkę skubłam wieczorem słodkiego a na badaniach byłam o 7 rano więc wyniki mam chyba dobre nie dziewczyny?:-)
 
Hej, melduje ze się rozpakowałam :) 16.09.2011 urodziła się nasza córka 3620g 58 cm :). Na szczęscie mimo cukrzycy zdrowa jak ryba, tylko strasznie ją po porodzie męczyli tym mierzeniem cukru :/.
 
Kasia131! Ty chyba nie jesteś jedną z grudniówek??????? Na kiedy mialaś termin????? Powiem szczerze, że Twoja wiadomość mnie zmroziła, bo ja na pewno nie jestem jeszcze gotowa.
Ale gratuluję zdrowego dzieciątka! :) 58 cm to całkiem sporo. Mam nadzieję, że nie nakupiłaś ciuszków na 54 cm ;)))
Jeszcze raz gratulacje i niech się zdrowo chowa
 
kasia131 ale mnie przestraszyłaś.....na szczęście nie jesteś z grona grudniówek tylko jak wynika z moich wyliczeń wrześniówek :tak:GRATULACJE ZDROWEJ DZIDZI-POWODZENIA.
 
reklama
Dziewczyny z cukrzycą ciążową, miałyście robiony wynik hemoglobiny glikowanej? Może wiecie o co w tym chodzi? Dzisiaj diabetolog mi robiła takie badanko i wyszło lekko powyżej normy. Powiedziała, że ten wynik świadczy o tym, że musiał mi cukier skakać sobie juz jakies trzy miesiące wstecz:szok:..., ale że mam sie nic nie martwić o dziecko, że to nie ma znaczenia...hm...
 
Ostatnia edycja:
Do góry