reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Dzisiaj na kolacje miałam taka chęć na białe pieczywo (jak nigdy), no i pozwoliłam sobie a tu zaskoczenie, po 40g pszennego chleba z masłem, szynką drobiową, ogórkiem, sałatą i pomidorem, cukier po godzinie 120. Jestem tym zaskoczona bo dietetyczka mi mówiła tylko nie pszenne pieczywo a tu taki myk. Człowiek tu myśli o bardziej pełnowartościowym jedzeniu a tu taki biały chlebuś lepszy od żytniego. Teraz to już w ogóle jestem w tym temacie zaskoczona jaki i zagubiona bardziej.
 
reklama
Dieta cukrzycowa to bardzo idealna sprawa. Jeśli masz zdrowy biały chlebek to napewno lepszy niż np razowy czy zytni ale nie wiesz co w nim jest. Piekarnia putka ma chleb bodajże natura. On jest naprawdę zdrowy i dla cukrzyków i on mi lekko podnosił cukier. Może wypróbuj sobie.
 
U mnie zdiagnozowano cukrzycę w 17tc - na czczo 98,po 1h 108, po 2h 95.
Mam 4 razy mierzyc cukier i nie jesc slodyczy i pszennych, stosuje sie srednio -ale slodycze odstawiłam, i poki co po 1tyg mierzenia ani razu na czczo nie przekroczyłam 90, a 1h po nie wiecej niz 110... i tak sie zastanawiam czy to cukrzyca czy tylko mialam "zly " dzien w dzień robienia ogtt(spora przerwa od kolacji do mierzenia na czczo cukru)

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry