reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca typu 2, ciaza, niska masa ciala

Ejzja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2020
Postów
3 770
Czesc Dziewczyny, jestem cukrzykiem typu 2, z niska masa ciala (na granicy niedowagi przed ciaza). Obecnie w 16 tyg ciazy przytylam dotychczas tylko 2 kg i sie troche martwie. Cukry mam uregulowane, w nocy insulina, jak przeliczalam to jem ponad 2000 kcal. Nie jestem w stanie wcisnac nic wiecej (czasem jem na sile). Czy ktos mial podobny problem?
 
reklama
Ja co prawda cukrzyca ciążowa wykryta w 12tc z wagą przed 56 w 12 tc 53 waga zaczęła mi rosnąć ok 24 tc i to powoli na końcówce waga 62 syn ur się 3780g. Byly tu dziewczyny , które tyly cała ciążę po 2kg i rodziły zdrowe dzieci
 
Samo niewielkie przybieranie mnie by az tak niepokoilo gdybym nie miala niskiej masy na wstepie (49 kg, 162 cm). Obecnie 51 kg. Mam nadzieje ze ruszy.
 
Czesc Dziewczyny, jestem cukrzykiem typu 2, z niska masa ciala (na granicy niedowagi przed ciaza). Obecnie w 16 tyg ciazy przytylam dotychczas tylko 2 kg i sie troche martwie. Cukry mam uregulowane, w nocy insulina, jak przeliczalam to jem ponad 2000 kcal. Nie jestem w stanie wcisnac nic wiecej (czasem jem na sile). Czy ktos mial podobny problem?
W 16 TC to dziecko praktycznie nic nie waży, więc co ty chcesz przytyć. Ja do 20 TC przytyłam niecałe 2 kg, dopiero potem waga ruszyła i zdecydowanie za dużo waże.
 
reklama
W 16 TC to dziecko praktycznie nic nie waży, więc co ty chcesz przytyć. Ja do 20 TC przytyłam niecałe 2 kg, dopiero potem waga ruszyła i zdecydowanie za dużo waże.
Rozumiem wszystko, ale osoby na granicy niedowagi powinny juz tyc na tym etapie, a przez cukrzyce nie moge za bardzo poszalec z jedzeniem. Dlatego pytanie kieruje glownie do chudych cukrzykow- jak u nich to wygladalo😉
 
Do góry