reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Od 4 dni na czczo 80-88 więc jest mały sukces. Staram się trzymać dietę w ryzach. Chociaż wczoraj po obiedzie wywaliło 170. Tłumaczę sobie zjedzoną nekrarynką i śliwkami na 2 śniadanie. Więc podciągam to pod błąd dietetyczny
Kciuki, żeby Ci się udało utrzymać takie ładne cukry na czczo i żeby po posiłkach nie szalały:)
 
reklama
To jak z krwi wyszło ok to na spokojnie.
U mnie często były podwyższone wartości czy to na czczo czy po posiłku.
Po wyniku z krwi jestem spokojniejsza. Dziecko dobrze rośnie i to jest najważniejsze.
Kazał kontrolować to robię 1h po i 2h po. Robiłam ta hemoglobina wyszła akurat ok 4.9. Wczoraj tez pomiary wychodziły dobre ...
Wiec jakby 2 dni było słabo ...
 
reklama
Wczoraj moja ciążą zakończyła się planową cesarką w 39+1. Cesarka ze względu na położenie pośladkowe.
Pomimo cukrzycy ciążowej zdiagnozowanej w 5tc i często granicznych wyników na czczo oraz sporadycznych przekroczeń po posiłku Marysia ma wagę urodzeniową 3360g, łożysko wytrzymało do końca i czujemy się dobrze:)

Dziewczyny powodzenia, walczcie dietą, jak trzeba to nie bójcie się insuliny i trzymam za Was i Wasze dzieciątka kciuki!:)
 
Do góry