reklama

Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez KoloroweZagadki, 10 Grudzień 2014.

 1. KoloroweZagadki

  KoloroweZagadki Początkująca w BB

  Witam serdecznie!

  Chciałabym poinformować Państwa o nowo powstałym serwisie internetowym KoloroweZagadki.pl, przy którym współpracuję.

  Jest to bogaty zbiór kilkuset multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę. Edukacyjne zadania przedstawione są w formie pięknych kolorowych animacji. Każda z nich na pewno przypadnie do gustu dzieciom, rozwijając w nich umiejętności językowe, matematyczne, społeczne, a także logiczne myślenie.


  W przypadku dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (np. niepełnosprawnych intelektualnie, z zespołem Downa, autyzmem) program może stanowić przydatne narzędzie wspierające rewalidację w warunkach domowych.

  Dzięki uprzejmości Sponsorów, każdy kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do pełnej zawartości programu ważny przez 30 dni, zachęcam więc do przetestowania.


  Zapraszam i serdecznie pozdrawiam!

  Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka " Dotacje na innowacje". Inwestujemy w Waszą przyszłość.

  KoloroweZagadki.pl
   
 2. reklama
 3. BajkoweUbranka_pl

  BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

  Dzięki za namiar,na pewno w wolnej chwili tam zajrzę i napisze swoją opinię na forum. A może ktoś z Was miał okazję już tam być i napisze coś więcej? Czekam z niecierpliwością:)
   

Poleć forum