reklama

Ćwiczenia i inne aktywności fizyczne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2015' rozpoczęty przez Asiorek78, 29 Wrzesień 2014.

1. Asiorek78

Asiorek78 Fanka BB :)

Otwieram temat gdyż w miedzy czasie pojawiła się taka propozycja. [​IMG]
    Ćwiczenie 1
    Przyjmij pozycję wyjściową. Ramiona połóż swobodnie wzdłuż ciała. Lewy bark unieś w kierunku prawego kolana nie odrywając dłoni od maty. To samo – prawy bark do lewego kolana.
    Jak ja to rozumiem unosimy bark w stronę przeciwnego kolana, która ile może, podnosząc głowę nie odrywając piersiowego odcinka kręgosłupa od maty.

ćwiczenie z piłką
    Ćwiczenie dla kobiet w ciąży na piłce fit

ćwiczenie rozciągające
    Przykładowe ćwiczenia

Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2014
  2. Anemonne

Anemonne Fanka BB :)

Super! Dopiero teraz zauważyłam ze powstał wątek. Jak u was tomwyglada ćwiczycie regularnie? Ja widzę ze mam słabsza kondycje ale mam mocne postanowienie rozpoczęcia nawet 15 min ale codziennie

3. reklama
  4. Anemonne

Ostatnia edycja: 12 Październik 2014
  5. Asiorek78

Laski, ruszamy się! 2razy w tygodniu jestem na basenie.

6. Anemonne

No i super:) podobno wysiłek fizyczny dla organizmu podczas porodu jest taki sam jak na maratonie. Pół roku wystarczy żeby podnieść kondycję:)

Asiorek a chodzisz tak sama czy na jakis aqua fitness?

7. Asiorek78

Chodze na aqua aerobik, ja i same babki po 50tce :-)
    Całe życie staram sie coś ćwiczyć oczywiście jak czas pozwala, do szkoły średniej rowerkiem już jezdziłam, do pracy również i ro przez cały rok do 2010, aż do kontuzji kolana (ale to nie na rowerze:-) ) Troche fitnes, wiecej czasu poświęcilam aikido - japońska sztuka walki.
    Jak któraś z was chce się więcej ddowiedzieć zapraszam na strone www.aikido.bydgozcz.pl

Ostatnia edycja: 16 Październik 2014
  8. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

ooo, brakuje mi ćwiczeń. Z Chodakowską już nie zaszaleję ale Anemonne, podoba mi się ten link z aerobikiem dla ciężarnych. Dziś się już ładnie nabiegałam więc poki co odpoczywam ale jutro wskakuje w dresy i ruszę trochę tyłek :)

9. Wenqing

Wenqing Zaciekawiona BB

Mi tez brakuje fitnessu i biegania przede wszystkim... Tera troche sił mi mi wraca wiec postanowiłam od następnego tygodnia wrócić na siłownie i chociaż na pilates i stretching chodzić:) są tez ćwiczenia dla ciężarnych ale niestety o 11:30 tylko, wiec póki pracuje to nie dam rady na nie chodzić. No a bieganie na razie musze odpuscic:(

10. reklama
  11. Anemonne

12. Renatka1982

Renatka1982 Fanka BB :)

Anemonne, no dobry filmik, hahaha :)
    ale jak wymiatają na tych rowerach i to tyłki w powietrzu mają, umarłabym !

Ja Chodakowską też musiałam porzucić :(

Poleć forum