reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia i inne aktywności fizyczne

reklama
Nie no, co Ty, kilera nie można w ciąży.
W ogóle Chodakowska odpada.
Mnie dziś brzuch na dole bardzo boli, więc odpuszczam, a tak mi się chciało poćwiczyć ...
:(
 
Wiem Renatka kilera robiłam przed a teraz przez te 4 mięs to klapa z kondycją widzę ze słabo sie ruszam ale chyba ciążowy leń, ale obiecuje dziś rowerek 30min:) najlepiej pod jakiś filmik:)
 
Ja nie mam siły, ledwo dyszę, ledwo po schodach na drugie piętro wchodzę, zadyszki dostaję. I to nie chodzi o brak kondycji tylko o powiększone płuca, krwioobieg, itd... normalne w ciąży.
Nie mam zamiaru się forsować, ale nie chciałabym też sadła zbędnego wyhodować, bo znów mi zostanie i nie będę mogła zrzucić...
 
Renatka to może po prostu spacery?Jest też taki rodzaj ćwiczeń jakby statycznych, ze np.: leżysz na kanapie i oglądasz film ale pośladki sobie cały czas ściskasz :) albo poduszka między nogi i uda wewnętrzne w ten sam sposób.
A jak ktoś w biurze pracuje to super można ściskają pośladki raz na jakiś czas podskakiwać na fotelu;-)
 
Anemonne, za zimnooooo na spacery, przy takiej pogodzie jak dziś marzę by nie musieć wyjść z domu, chyba, że w 50-ciu swetrach i dwóch kurtkach, jaki ja zmarźluch jestem... potrafię się popłakać z zimna !
 
reklama
Do góry