reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia na piękną i wysportowaną sylwetkę

reklama
Ja codziennie staram sie cwiczyc. Waga ladnie poleciala, sylwetka tez. Ale w pewnym momencie zrzucanie tluszczu stanelo w miejscu. Zostal na udach, biodrach i troche na brzuchu. Na taka sytuacje polecono mi zazywanie l-karnityny direct, wspomagam sie nia teraz i widze efekty. Jesli ktos ma taka sama sytuacje, to serdecznie polecam.
 
Przede wszystkim to ćwiczenia są jako dodatek do przyśpieszenia spadku wagi ale dzięki ćwiczeniom nie schudniesz. Muszą wyjaśnić tą kwestię bo 95% kobiet myśli że zacznie robić brzuszki i od razu straci tłuszcz z brzucha. Nie ma czegoś takiego ! Ćwiczenia danej partii nie maja nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu z tej partii. Organizm jest tak skonstruowany że spala tłuszcz z całego ciała równomiernie i nie da się tego zmienić ani odchudzić miejscowo. Ćwiczenia mięśni brzucha nie mają nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu z brzucha a jedynie powiększają i modelują mięśnie. Fakt faktem to mięśnie spalają tłuszcz ale nie przy ćwiczeniach tylko dopiero jak już urosną przez cały dzień.
 
Dziewczyny, nie bójcie się treningu siłowego, ale nie zwykłego ABT czy 0,5 kg hantli. Polecam body pump (sztangi). Dzięki temu, że sama dokładam obciążenie, zawsze ćwiczę na miarę swoich możliwości. I wprost zakochałam się w sztangach (na zajęciach jest zawsze fajna, dynamiczna muzyka). Do tego dorzucam bieżnię zaraz po i tabatę, co najmniej raz w tygodniu. Po takim zestawie i diecie (jako takiej, bo idealnie jeszcze nie jest) widzę, jak moje ciało zmienia się na lepsze, mięśnie są mocniejsze, a 3 serie squatów z 12kg na plecach to już nie problem :3 Pupa jest prawie jak z kamienia ;) I nie bójcie się, Pudzianami nie zostaniecie :)
PS. Polecam tez cross fit, ale tu dopiero lekko zaczynam, bo trzeba mieć lepszą formę do tych ćwiczeń.
 
reklama
Polecam zapisać się na siłownie na ćwiczenia siłowe. Wiele dziewczyn bardzo boi się ćwiczenia ciężarków ponieważ wyobrazają sobie,że od razu staną się kulturystkami. Jednak nie jest to takie proste. Nawet nie wyobrażacie sobie ile te kobiety muszą włożyć siły w taki sport.
Wiekszość topowych modelek śmiga na siłowni z ciężarkami :)
Inne rodzaje sportu jakie polecam to:
rower
bieganie
ewentualnie nordic walking
Takie ćwiczenia nie tylko dobrze wpływają na sylwetkę ale również poprawiają nasze samopoczucie.
modaikobieta.pl/dlaczego-aktywnosc-fizyczna-poprawia-nasze-samopoczucie/
 
Ostatnia edycja:
Do góry