reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia w ciąży i po ciąży

dreamgirl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2011
Postów
1 636
Miasto
Gdańsk
Dziewczyny, nie chciałam tego tematu poruszać w ogólnym wątku, bo potem to wszystko ginie w natłoku postów.
Być może część z Was coś ćwiczy w tym II trymestrze - fajnie, gdybyśmy się podzieliły ćwiczeniami. Może jakieś fajne zestawy sobie wzajemnie podsuniemy. Czy są jakieś chętne dziewczyny do ćwiczeń?
 
reklama
Ale te ćiwczenia to jakieś specjalne do porodu czy żeby poprostu coś tam się pogibać i nie przytyć? Bo ja tak myślałam, że ćwiczyć zacznę jak na l4 pójdę bo póki co to siłą rzeczy w pracy się trochę gimnastykuje.
 
Chyba takie, żeby się trochę ruszać, wzmacniać kręgosłup, aby się przygotował na większy ciężar itp
 
Jakoś ten wątek wymarł
Ktoś jednak może jeszcze ćwiczy??
Bo ja jestem agentka i teraz zaczynam- baseny kryte są u nas pozamykane a ja otwartych nie lubię
A pora przygotować mięśnie na mega pracę. Ps czy komuś lekarz zabronił ćwiczyć?
 
ja miałam ćwiczyć jak pójdę na l4. jestem od poniedziałku i póki co 0 ćwiczeń. no chyba że liczą się spacery. chcę kupić piłkę i na niej trochę poskakać. któraś z dziewczyn podawała na ogólnym fajne linki do YT ale jakoś nie mam chęci do takich rzeczy ;p
 
No ja pisałam o Angelice Pióro, ona ma ćwiczenia na cały okres ciąży oraz na okres połogu i po połogu. Mi się bardzo podobają. Teraz to już tylko 3 razy w tygodniu ćwiczę, ale wcześniej gdzieś tak z 5 razy dawało radę nawet jak jeszcze do pracy chodziłam. Przed ciąża z Chodakowską schudłam 15 kg i po połogu mam zamiar do niej wrócić, już się nie mogę doczekać :-) Do tego mam zamiar dołączyć sobie czasem bieganie. Do tego mąż się zadeklarował, że po połogu razem ze mną się weźmie za siebie, bo już od ok 2 lat go namawiam, a ma co zrzucać na prawdę. Plan ambitny, ale przede wszystkim po porodzie nie ma co organizmu forsować i poganiać, musi być jednak to kilka tygodni odpoczynku na regenerację.
 
reklama
No ja pisałam o Angelice Pióro, ona ma ćwiczenia na cały okres ciąży oraz na okres połogu i po połogu. Mi się bardzo podobają. Teraz to już tylko 3 razy w tygodniu ćwiczę, ale wcześniej gdzieś tak z 5 razy dawało radę nawet jak jeszcze do pracy chodziłam. Przed ciąża z Chodakowską schudłam 15 kg i po połogu mam zamiar do niej wrócić, już się nie mogę doczekać :-) Do tego mam zamiar dołączyć sobie czasem bieganie. Do tego mąż się zadeklarował, że po połogu razem ze mną się weźmie za siebie, bo już od ok 2 lat go namawiam, a ma co zrzucać na prawdę. Plan ambitny, ale przede wszystkim po porodzie nie ma co organizmu forsować i poganiać, musi być jednak to kilka tygodni odpoczynku na regenerację.

chybra az 15 kg z nia schudlas? duzo, ale to.same cwiczenia czy dieta tez? ile razy w tygodniu cwiczylas?
 
Do góry