reklama

Ćwiczenia w ciąży i po ciąży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez dreamgirl, 11 Maj 2015.

1. dreamgirl

dreamgirl Fanka BB :)

Dziewczyny, nie chciałam tego tematu poruszać w ogólnym wątku, bo potem to wszystko ginie w natłoku postów.
    Być może część z Was coś ćwiczy w tym II trymestrze - fajnie, gdybyśmy się podzieliły ćwiczeniami. Może jakieś fajne zestawy sobie wzajemnie podsuniemy. Czy są jakieś chętne dziewczyny do ćwiczeń?

2. kamila1982

kamila1982 Fanka BB :)

Ja chetnie cos pocwicze jesli uda mi sie znalezc czas :happy:

3. reklama
  4. anirak84

anirak84 Fanka BB :)

Też ostatnio się nad tym zastanawiałam ale na tym się skończyło, bo brakuje mi mobilizacji:)

Ale znalazłam chyba dość fajny zestaw ćwiczeń więc wrzucam linka.

https://www.youtube.com/watch?v=6lsT_W7p7Ps

5. Colly

Colly Fanka BB :)

Ale te ćiwczenia to jakieś specjalne do porodu czy żeby poprostu coś tam się pogibać i nie przytyć? Bo ja tak myślałam, że ćwiczyć zacznę jak na l4 pójdę bo póki co to siłą rzeczy w pracy się trochę gimnastykuje.

6. anirak84

anirak84 Fanka BB :)

Chyba takie, żeby się trochę ruszać, wzmacniać kręgosłup, aby się przygotował na większy ciężar itp

7. aga1986r

aga1986r Fanka BB :)

Jakoś ten wątek wymarł
    Ktoś jednak może jeszcze ćwiczy??
    Bo ja jestem agentka i teraz zaczynam- baseny kryte są u nas pozamykane a ja otwartych nie lubię
    A pora przygotować mięśnie na mega pracę. Ps czy komuś lekarz zabronił ćwiczyć?

8. Colly

Colly Fanka BB :)

ja miałam ćwiczyć jak pójdę na l4. jestem od poniedziałku i póki co 0 ćwiczeń. no chyba że liczą się spacery. chcę kupić piłkę i na niej trochę poskakać. któraś z dziewczyn podawała na ogólnym fajne linki do YT ale jakoś nie mam chęci do takich rzeczy ;p

9. aga1986r

aga1986r Fanka BB :)

Ja znalazłam https://www.youtube.com/watch?v=uf46sssAuXQ póki co raz przerobiłam i wszystko było ok ćwiczenia delikatne.
    A te na głównym które kojarzę to była Angelika Pióro ale tam mi kilka ćwiczeń podpadało.

10. reklama
  11. Chybra

Chybra Fanka BB :)

No ja pisałam o Angelice Pióro, ona ma ćwiczenia na cały okres ciąży oraz na okres połogu i po połogu. Mi się bardzo podobają. Teraz to już tylko 3 razy w tygodniu ćwiczę, ale wcześniej gdzieś tak z 5 razy dawało radę nawet jak jeszcze do pracy chodziłam. Przed ciąża z Chodakowską schudłam 15 kg i po połogu mam zamiar do niej wrócić, już się nie mogę doczekać :-) Do tego mam zamiar dołączyć sobie czasem bieganie. Do tego mąż się zadeklarował, że po połogu razem ze mną się weźmie za siebie, bo już od ok 2 lat go namawiam, a ma co zrzucać na prawdę. Plan ambitny, ale przede wszystkim po porodzie nie ma co organizmu forsować i poganiać, musi być jednak to kilka tygodni odpoczynku na regenerację.

12. yustyna88

yustyna88 Fanka BB :)

chybra az 15 kg z nia schudlas? duzo, ale to.same cwiczenia czy dieta tez? ile razy w tygodniu cwiczylas?

Poleć forum