reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia w ciąży

L

Lucky

Gość
Drogie brzuchtki chciałbym abyśmy na tym wątku mówił o tym jakei możemy wykonywać ćwiczenia, a nasz koleżanka Doxa m,m nadzieję że podzieli się jakie ćwiczenia wykonują w szkole rodzenia.
Bardzo mi się przytyło i chciałbym poćwiczyć a nie wiem jkie ćwiczenai wolno mi wykonywać.
Dziewczyny piszcie..
 
reklama
lucky najfajniejsze sa chyba spaceki o poranku albo wieczorem, jak juz jest czym oddychac ;) pol godzinki mozna chodzic codziennie spokojnie - Magda chodzi 3 razy dziennie z pieskiem, wiec ....... ;)
poza tym wlasciwie wszystkie lekkie gimnastyczne cwiczenia, oprocz brzucha i skretow. Wymachy nog, rozciagniecia delikatne nog, ramion. Nie wiem..... ja po prostu zaczynam i cwicze ;)
 
Orzech j teraz tez z pieskiem musze wychodzić :p
a znacie juakies cwiczenia na piersi?? takie które mozemy wykonywac
 
Lucky ja jeszcze nie chodzę do szkoły rodzenia ;) Chodzę tylko na zjęcia "Gimnastyka dla ciężarnych"

Piersi można już ćwiczyć, oczywiście bez przesady ;), my np. robimy ćwiczenia z piłką trzymaną tuż przed klatką piersiową i ściskamy ją.
 
Doxahyba kupię sobie piłkę bo czuję się jk ocięzały wieloryb i ciągle boli mnei kręgosłup..
Fajnie że chodzisz na takie zajęci ja też bym chciałą le wiesz BŁONIE TO TAKA DZIÓRA ŻE tu takich rzeczy nie organizują, chyba najbliższym miejscem był by wawa.
 
Doxa ostatnio wpadł mi do głowy dziwny pomysł i głupawy mianowicie myślałam sobie że jak byś chciał to mogłybyśmy w wawie sie spotkać jak bym byłą np. na USG ale sdzę ze chyba należłoby sie3 lepiej poznać
 
Lucky bardzo dobry pomysł!!! Jaki termin by Ci odpowiadał? Ja jestem w Warszawie we wtorki i piątki.
 
reklama
Do góry