reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia w ciąży

oj, na zgagę to nie ma.. ja choruję na refluks całe życie i teraz nawet nie mogę za bardzo brać leków, więc zgaga wróiła. można pić sodę - pomaga, ale... ale soda jak nawa wskazuje zawiera sód, który pomaga w zatrzymywaniu wody w organizmie, co nie jest wskazane w czasie ciązy (jakby mój gin się dowiedział, że czasem pije sodę, to by mnie zabił tępą siekierą, bo mam zatrucie ciązowe i dość już tej wody). a ja stosuje rennie i pomaga choć doraźnie. ale rennie jest nieszkodliwe dla dziecka i nie bardzo drogie (24 tabletki kosztują ok.6 złotych). biorę jak mnie zaczyna palić zgaga i przechodzi.
 
reklama
a co do tv to mnie on niepotrebny, wystarczy mi internet, ale pewnie kupimy na zimę, bo mój mąż bardzo chce :(
 
no to pozostają tylko dobre rady typu: jeść małe posiłki, powoli, nie jeść nic ostrego, tłustego... leżęć i spać z wysoko uniesiona głową (podobno najlepiej tak na wpółsiedząco, to wtedy nic się nie cofa do przełyku)... ja zaczęłam spac nieco wyżej, bo najgorsza zgaga mnie brała jka kładłam się do łóżka... i rzeczywiście poprawiło się :)
 
Do góry