reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ćwiczenia w ciąży

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2010
Postów
1
Rozwiązania
0
A ja dużo pływałam :) ale i ćwiczyłam w domu. Mam świtną książkę którą kupiłam w księgarni internetowej rodzinna.pl : "Aktywne 9 miesięcy".
Jest tam dużo porad związanych nie tylko z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży ale i porady jak się odżywiać etc. :) polecam gorąco ;-)
 
reklama

bubble

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2010
Postów
22
Rozwiązania
0
Generalnie wydaje mi się, że ćwiczenia są bardzo ważne w trakcie trwania ciąży. Nie można tego bagatelizować, bo cwiczenia naprawdę w dużym stopniu wpływaja na nasze zdrowie, samopoczucie i kondycję. Dobrym rozwiązaniem jest szkoła rodzenia, no ale niestety nie każdy ma czas na takie zajęcia chodzić. Na pewno dobrze jest się zaopatrzyć w książki z ćwiczeniami, albo w jakieś płyty, na których będą takie ćwiczenia przedstawione. Na przedporodem.pl widziałam coś takiego, warto tez przeglądnąć portale dla przyszłych mam i gazety poświęcone ciąży.
 
Do góry